PDA

View Full Version : سوال: اجرا نشدن کد بعد از تغییرات

majid_g
چهارشنبه 27 آبان 1394, 15:33 عصر
با سلام
من قسمتی از کدهای نرم افزارمو تغییر دادم ولی وقتی اجرا میکنم همون کد های قدیمی رو اجرا میکنه!!!!
ممنون میشم راهنماییم کنید

abdullah20
چهارشنبه 27 آبان 1394, 16:09 عصر
علتش اینه که کدهای شما بعد تغییر مشکل داره یعنی کد اول شما درست بوده و اجرا میشه ولی با تغییر کدها چون در کدها خطایی وجود داره و پنجره اعلام خطا رانیز شما تایید کردید که خطا نگیره برای همین آخرین باری که نرم افزار درست اجرا شده اون اجرا میشه چون کامپایلی صورت نمیگیره

AmiN0012
چهارشنبه 27 آبان 1394, 20:14 عصر
قسمت solution برو clean کن ببین درست میشه.
http://www.dreamincode.net/forums/uploads/monthly_09_2012/post-593364-1346622424165.png

Juventus FC
جمعه 01 بهمن 1395, 19:13 عصر
درود

نمیدونم این مشکل Visual Studio 2013 من هست یا تنظیماتش دست خورده یا ... ! وقتی در یک پروژه هستم و چند تا باتن دارم تکست باکس و ... برنامه اجرا میکنم بعد میخواهم مثلا یکی از باتن ها رو حذف کنم ، وقتی باتن رو حذف میکنم قاعدتا وقتی اجرا میگیرم اون باتن نباید باشه ، ولی در اجرا اون باتن سره جاشه و هیچ تغییری نکرده ! حتی در کد های Design هم میرم پاکش میکنم ولی کماکان به قوت خودش باقیه !

طی تحقیقاتی که من کردم وقتی یک پروژه ای رو ایجاد میکنم ، Visual Studio 2013 اولین اجر که از برنامه میگیری تو خودش ذخیره میکنه حالا هرچی تغییرات توی فرم ایجاد کنی باز اون اجرا اولی نشونش میده ! مشکل Visual Studio 2013 منه ؟ تنظیمات به هم خورده ؟

Juventus FC
جمعه 01 بهمن 1395, 23:47 عصر
قسمت solution برو clean کن ببین درست میشه.

کجا برم دقیقا ؟

علتش اینه که کدهای شما بعد تغییر مشکل داره یعنی کد اول شما درست بوده و اجرا میشه ولی با تغییر کدها چون در کدها خطایی وجود داره و پنجره اعلام خطا رانیز شما تایید کردید که خطا نگیره برای همین آخرین باری که نرم افزار درست اجرا شده اون اجرا میشه چون کامپایلی صورت نمیگیره

نه خب اصلا من خطایی ندارم اگر هم داشته باشم متوقف میکنه اجرا رو و پیغام میده