PDA

View Full Version : سوال: ایجاد امکان فروش و دانلود فابل

DelDard
پنج شنبه 28 آبان 1394, 23:01 عصر
سلام
یه ساینی هست که تو هر پستش یه فایلی رو توضیح داده و برای فروشش یه دکمه باید داشته باشه که وقتی کلیک میکنی ریدایرکت شه رو یکی از این سایتای پرداخت وجه مثل پی لاین یا هر چی و وقتی هم که پرداخت شد یه لینک دانلود موقت بش بده

خود سایت وردپرسه و من ترجیحا نمیخام برم سراق ووکامرس چون تا حالا کار نکردم از طرفی فکر نکنم لازم باشه چون خیلی هم فروشگاه بزرگی نیست. یه حدودا ۲۰ تا فیلم آموزشیه
لذا با همون ورد پرس کار راه میفته فقط باید اون دکمه که بالا توضیح دادم رو بش اضافه کرد و چیز های دیگه مثل سبد خرید یا ساختن اکانت نمیخاد

حالا اینی که میخام میشه با پلاگینی یا کد نویسی حلش کرد که من نرم سراغ ووکامرس؟ چون باید چند روز دیگه تحویل بدم سایتو

ممنون میشم اونایی که میتونن راهنمایی کنن

us1234
جمعه 29 آبان 1394, 09:45 صبح
اکثر درگاه های واسط یک پلاگین دارند به نام vip_download به سادگی با آن می توانید کار کنید.

DelDard
جمعه 29 آبان 1394, 12:35 عصر
ممنون جناب us1234. سه تا سوال داشتم:

یعنی بعد از واریز لینک دانلود متغیر میده؟
شما کدوم شرکت رو برای درگاه واسط پیشنهاد میدین؟ آخه بعضیاشون یه درصدی کم میکنن از وجه انتقالی
این پلاگین رایگانه؟ آخه اولش vip نوشته

us1234
جمعه 29 آبان 1394, 15:11 عصر
ممنون جناب us1234. سه تا سوال داشتم:

یعنی بعد از واریز لینک دانلود متغیر میده؟
شما کدوم شرکت رو برای درگاه واسط پیشنهاد میدین؟ آخه بعضیاشون یه درصدی کم میکنن از وجه انتقالی
این پلاگین رایگانه؟ آخه اولش vip نوشته

1- اصلا لینک مستقیم نمیده ، فایل در header قرار میگره و خریدار دانلود میکنه .
2- من پیشنهاد خاصی ندارم ولی این ماژول را به شکل حرفه ای بنده برای upal.ir درست کردم . کارمزد هم اکثرا دارند .
3- بله رایگان برای همان سایت که گفتم از اینجا میتواند دانلود کنید

http://upal.ir/Plugins/upal_file_download.zip?v=1.2

mahansh
شنبه 05 دی 1394, 18:18 عصر
باسلام یک سوال برای برنامه نویسی asp هم میشه vip-download,استفاده کرد