PDA

View Full Version : نرم افزار طالع بینی ماه های تولد

hsgpro
جمعه 29 آبان 1394, 14:43 عصر
سلام دوستان
دوستان من دو سال پیش یه برنامه تحت عنوان طالع بینی ماه های تولد نوشتم که وقتی دیدم دوستان نرم افزار هاشون رو اینجا معرفی میکنن منم گفتم معرفی کنم و نظرات شما رو بدونم.
این نرم افزار با سی شارپ و دات نت 2.0 نوشته شده اگر استقبال خوب باشه سورسش هم قرار میدم.

ممنون میشم دوستان نظراتشون رو درباره این نرم افزار بدن اینم تصویری از نرم افزار:

http://up.freewp.ir/abd77d100d27300e.png

[...]
پیشنهاد میکنم همه دانلود کنن خیلی جالبه ناراحت میشم اگه استفاده کنید و نظرتون رو نگید ممنون.

مدیران نمی دونم در تالار درست تاپیک زدم یا نه اگر اشتباهه لطفاً حذف نکنید و منتقلش کنید.

hsgpro
شنبه 30 آبان 1394, 22:45 عصر
آقا من که فایل EXE رو zip کرده بودم چرا قرار دادنش ممنوعه؟
اگه ممنوعه پس اون دوستی که هی برنامه با سی شارپ میساخت و هی فایل EXE رو میذاشت و میگفت نظر بدید و دوستان هم نظر میدادن چی بود؟
حیف که آدرس تاپیک اون رو یادم رفته.

واقعاً برای این انجمن تون متاسفم.
من که خیلی ناراحت شدم و اصلاً انتظار همچین برخوردی نداشتم.

من این نرم افزارم رو تو انجمن های دیگه هم معرفی کردم همه نظراتشون رو گفتن الا اینجا که الان بعد از چند روز میام می بینم لینک دانلودم هم پاک کردن.

واقعاً که...

محمد رضا فاتحی
یک شنبه 01 آذر 1394, 07:23 صبح
قراردادن فایل اجرایی(exe,dll) بدون سورس بدلیل مشکلات امنیتی:لبخند:(چون مسبوق به سابقه بوده) ممنوعه!
ناراحتی که نداره...اگه می دونید خوبه و برای افزایش دانش اعضای سایت مفیده سورس قرار بدید...مثل اغلب بچه ها...
این یه نمونه
http://barnamenevis.org/showthread.php?196747-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-Open-Source&p=2280493&viewfull=1#post2280493

hsgpro
یک شنبه 01 آذر 1394, 11:23 صبح
خیلی ممنون بزرگوار ولی از نظر شما نباید ویرایش تاپیک رو حتی شده به صورت پیام خصوصی اطلاع بدن؟
من باید بعد از دو سه روز بفهمم تاپیکم ویرایش شده؟
والا تو بزرگترین انجمن های دنیا وقتی مدیری تاپیکی رو ویرایش میکنه به خودش شخص اطلاع میده نمی دونم چرا اینجا قانونش اینطوریه.

به هر حال ممنون کلاً از نظر خواستن درباره نرم افزارم منصرف شدم.
مدیران فعال که ماشاءالله خیلی مخفیانه هم فعال هستن این تاپیک هم خیلی مخفیانه پاک کنن لطفاً.

محمد رضا فاتحی
یک شنبه 01 آذر 1394, 12:12 عصر
اگه امکانش فراهم بشه که مثلا بصورت خودکار پیام خصوصی به فرستنده ارسال بشه خوبه...ولی فعلا باید تابع مقررات سایت بود و کاری نمیشه کرد....مگه اینکه کودتا کنیم!!:شیطان::شیطان: