PDA

View Full Version : نمایش Tip Of Day بصورت آنلاین

حمیدرضا1
یک شنبه 01 آذر 1394, 10:20 صبح
سلام خدمت دوستان.
احتمالا همه با پیامهایی که بعد از نصب نرم افزار IDM داده میشه، آشنا هستین.همون نکته ی روز...که البته میشه بوسیله ی یه چک باکس اونو حذف کرد و نمایش نداد...
من میخوام در شروع برنامم، این نکته ی روز رو برم و از یه فایل متنی در اینترنت بخونم.با خوندن فایل از اینترنت مشکلی ندارم و تونستم اونو به راحتی دانلود کنم و نمایش بدم.البته اگر کاربر به اینترنت متصل نبود، این نکته ی روز رو از دیتابیس لوکال نرم افزار میخونم.
حالا مشکلی که من حدس میزنم بوجود بیاد، اینه که امکان داره کاربر سرعت اینترنت خوبی نداشته باشه.پس من نمیتونم تو رویداد لود فرم برم نکته ی روز رو دانلود کنم و بیام نشونش بدم.ممکنه زیاد زمان ببره.میخواستم بدونم برای این مشکل چه کاری میشه کرد؟ استفاده از thread و یا بکگراند ورکر و یا ... ؟ یعنی اگه کاربر به اینترنت متصل باشه، نرم افزار بارگذاری بشه و کاربر شروع به کار با نرم افزار بکنه و زمانی که فایل دانلود شد و آماده ی نمایش شد، اونوقت تحت قالب یه مسیج باکس یا تول تیپ نمایش داده بشه.ممنون میشم پاسخ دوستان رو بشنوم.البته اگه کسی ایده ی بهتری داره،خیلی خیلی ممنون میشم بشنوم.در مورد حجم فایلی که میخواد دانلود بشه باید بگم زیاد نیست و در حدود یه فایل متنی عادی با حجم حداکثر 30 تا 50 کیلو بایت هست.

محمد رضا فاتحی
یک شنبه 01 آذر 1394, 12:15 عصر
برای جلوگیری از بروز کندی در اجرای برنامه بهترین کار پردازش موازی(ترد و بگ گراند وررکر) است...پیشنهاد خودتون خوبه کارتون رو راه میندازه