PDA

View Full Version : یک آپ گرفتن و رفتن به یک تیبل دیگر

forogh68
یک شنبه 01 آذر 1394, 22:52 عصر
سلام. وقت بخیر

توی اکسس اگر بخواییم یک دکمه بذاریم که وقتی روی اون کلیک کردیم بره توی یک table دیگه چکار باید کنم؟
همچنین اگر بخواییم از همون صفحه بک آپ بگیریم، یعنی یک دکمه طراحی کنیم که وقتی روی اون زدیم از صفحه بک آپ بگیره چکار کنیم؟

amirzazadeh
سه شنبه 03 آذر 1394, 19:28 عصر
سلام
در رويداد كليك دكمه از اين فرمان استفاده كنيد:

DoCmd.OpenTable "TableName"
قسمت دوم سئوال رو متوجه نشدم.(بك اپ گرفتن از صفحه چي؟)

forogh68
جمعه 06 آذر 1394, 11:21 صبح
سلام
در رويداد كليك دكمه از اين فرمان استفاده كنيد:

DoCmd.OpenTable "TableName"
قسمت دوم سئوال رو متوجه نشدم.(بك اپ گرفتن از صفحه چي؟)

سلام. با تشکر.
ببخشید من چون زیاد با اکسس وارد نیستم میشه کمی بیشتر توضیح بدید؟
من تیبل دیگری تشکیل دادم و یک دکمه هم در تیبل اولم تشکیل دادم و روی اون کلیلک راست properties رو زدم که در تب event روی on click زدم و وارد برنامه نویسی شد و اون کدی که نوشتید رو نوشتم ولی اجرا نشد و نامش هم حتی به تیبل دو تغییر دادم و نشد متاسفانه!
مراحلم درست بوده؟

یعنی فرض کنید ما وارد تیبل دو شدیم و در اینجا اسامی دانشوجویان ما باشد و بخواییم ازش بک آپ بگیریم! از اطلاعات کل صفحه مون منظورمه!

majidosmani
جمعه 06 آذر 1394, 18:02 عصر
سلام دوست عزیز منظورشما از تیبل همان فرم است؟ منظور شما از بکاپ گیری چی است ایا می خواهید فقط از جداول بکاپ گیری کنید؟ درباره بکاپ گیری داخل تالار نمونه های زیادی است حالا من چند نمونه که استاید زحمتش را کشیدن و من قبلا انها را از تالار دانلود کرده بودم برات میزارم نگاه کن کدوم بدرت میخوره

forogh68
جمعه 06 آذر 1394, 22:22 عصر
سلام دوست عزیز منظورشما از تیبل همان فرم است؟ منظور شما از بکاپ گیری چی است ایا می خواهید فقط از جداول بکاپ گیری کنید؟ درباره بکاپ گیری داخل تالار نمونه های زیادی است حالا من چند نمونه که استاید زحمتش را کشیدن و من قبلا انها را از تالار دانلود کرده بودم برات میزارم نگاه کن کدوم بدرت میخوره

سلام.
بله دقیقا. خب هر تیبل نهایتش تبدیل به فرم باید شود.
می خوام کاری کنم که وقتی روی یک دکمه کلیک کردم به فرم دیگر از همان دیتابیس برود. و اون جدولی رو که می خوام بهم نشون بده!

majidosmani
جمعه 06 آذر 1394, 23:02 عصر
سلام من یک نمونه برات فرستادم ببین منظورت این است؟ اگر خواستی فرم دیگر باز بشه به جای کد نوشته شده کد زیر را بنویس

docmd.OpenForm "form name",acNormal