PDA

View Full Version : خطای Server Error in '/' Application.

sg.programmer
دوشنبه 02 آذر 1394, 22:05 عصر
سلام
من روی سیستم ام برنامه را اجرا کردم و مشکلی ندارم ( هم از طریق VS و هم IIS) ولی وقتی برنامه را روی یک سیتم دیگه بصورت IIS اجرا میکنم خطای زیر را میده؟ ولی وقتی از طریق VS اجرا میکنم خطایی داده نمیشه!

مشکل برای چی ممکنه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

Server Error in '/' Application.

Parser Error
Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: The file '/MasterResurant.master' does not exist.

Source Error:

Line 1: <%@ Page Title="" Language="C#" MasterPageFile="~/MasterResurant.master" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default.aspx.cs" Inherits="_Default" %>
Line 2:
Line 3: <asp:Content ID="Content1" ContentPlaceHolderID="head" Runat="Server">

Source File: /resturant/default.aspx Line: 1

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:4.0.30319; ASP.NET Version:4.0.30319.18408

پیام حیاتی
دوشنبه 02 آذر 1394, 22:44 عصر
خطا داره میگه مسترپیجی که درخواست شده در فایل های شما وجود نداره،این فایل:MasterResurant.master

sg.programmer
سه شنبه 03 آذر 1394, 15:16 عصر
سلام مسترپیج داره.
من برنامه را به دو طریق (با ویژال استدیو و دیگری از طریق IIS ) که روی سیستم هست اجرا میکنم درست کار میکنه. ولی روی یک سیستم دیگه از طریق اجرا در ویژال استدیو درست کار میکنه ولی از طریق IIS اجرا نمیشه و این خطا را میده!!!!!!!!!

sg.programmer
سه شنبه 03 آذر 1394, 16:43 عصر
مشکلم حل شد - من برنامه را داخل یک پوشه در روت قرار دادم و بخاطر همین خطا میداد وقتی فایلها را در روت قرار دادم مشکلم جل شد