PDA

View Full Version : مشکل در صفحه login

papa_fal
شنبه 04 شهریور 1385, 17:37 عصر
با سلام به دوستان

من در صفحه(login) دو تا text box دارم برای وارد کردن {یوزر و پسورد} و یک drop down list که با انتخاب نقش مربوطه{دانشجو یا استاد یا.......} وارد صفحه مربوط به خود می شوند.

فقط یک مشکل کوچک وجود دارد وقتی که یک آیتمی از لیست باکس انتخاب می شود پسورد نوشته شده در باکس پسورد پاک می شود و باید دوباره تایپ شود البته این مشکل هنگامی است که text mode مربوط به باکس را برابر password قرار می دهم که باید هم این طور باشد.
ممنون می شم که منو راهنمایی کنید

mahdi_negahi
شنبه 04 شهریور 1385, 22:28 عصر
AtuoPostBack اگر دارد ورش دار

papa_fal
شنبه 04 شهریور 1385, 23:39 عصر
ممنونم.
ولی اگه میشه در مورد auto post back در drop down list توضیح بیشتری بدهید که چه موقع باید true کنم؟؟؟
با تشکر از شما

mahdi_negahi
یک شنبه 05 شهریور 1385, 07:44 صبح
شما هنگامی که می خواهید، وقتی مقدار Drop down list عوض شود و با این عوض شدن مقدار جدید را چک کنید و یک سری عملیاتی را انجام دهید باید این خاصیت True باشد.
این خاصیت وقتی که True باشد با هر عوض شدن و تغییر در مقدار ، مقدار آیتم انتخاب شده به سرور مرود در نتیجه صفحه رفرش میشود

m_nejad
یک شنبه 05 شهریور 1385, 07:52 صبح
به نظر من اینکه کاربر از drop down list نقش خود را مشخص کند صحیح نیست! بهتره نقش بعد از login کردن توسط سیستم مشخص شود حتی اگر یک کاربر دارای چند نقش باشد.

papa_fal
یک شنبه 05 شهریور 1385, 08:26 صبح
شما هنگامی که می خواهید، وقتی مقدار Drop down list عوض شود و با این عوض شدن مقدار جدید را چک کنید و یک سری عملیاتی را انجام دهید باید این خاصیت True باشد.
این خاصیت وقتی که True باشد با هر عوض شدن و تغییر در مقدار ، مقدار آیتم انتخاب شده به سرور مرود در نتیجه صفحه رفرش میشود

ممنونم از شما دوست عزیز
خوب من با انتخاب یک آیتم از لیست و وارد کردن {یوزر و پسورد} به صفحه مربوطه منتقل می شوم.یعنی در این جا نیازی نیست که خصوصیت برابر true شود؟؟؟
در ضمن چرا فقط روی محتوای باکس پسورد تاثیر می گذارد؟؟. اون هم موقعی که text mode آن برابر password است؟؟؟؟

میشه واضح تر بگید؟؟؟

mahdi_negahi
یک شنبه 05 شهریور 1385, 08:49 صبح
نه نمی خواد چون شما وقتی Drop Down List عوض می شود تا هنگامی که روی دکمه ورود کلیک نکند به مقدار Drop Down List احتیاج ندارید .شما وقتی آن خاصیت را True می کنید که مثلا اگر بخواهید وقتی مقدار در این کنترل عوض شد رویداد SelectedChange صدا زده شود

برای سوال دوم : خب معلوم است به دلیل مسائل امنیتی شما در همه جا میتوانید مشاهده کنید که اگر در Login کردن مشکل به وجود آمد فیلد پسورد خالی می شود ولی تمام فیلدها سر جای خود می ماند