PDA

View Full Version : نیاز به برنامه نویس (استخدام تمام وقت - پاره وقت - پروژه ای) ولی حضور فیزیکی حتمی است

pbm_soy
پنج شنبه 05 آذر 1394, 20:37 عصر
سلام

نیاز به برنامه نویس در استان گلستان شهرستان گنبدکاووس دارم. چون شهرکوچکی است کسی دقیقا منطبق با خواسته های ما پیدا نمیشه برای همین خواسته ها را کمی منعطف کردیم
توانائی های شخص باید بصورت زیر باشد
* برنامه نویس باشد زبان زیاد مهم نیست هرچند زبانها و تکنولژیهای مورد نیاز ما اولویت دارند
.NET
C#
ASP .NET
PHP
Java
Android Java
Phone Gap
به کسانی نیاز است که پروژه نوشته باشند و تحویل داده باشند یعنی برنامه یا وب سایت واقعی نوشته باشد
برای انعطاف میگم اگر پروژه های کوچکتر و یا پروژه های دانشجوئی هم نوشته باشید قبول است
دیگه بازم کسی را پیدا نکنیم مجبوریم کسی که دو شرط بالا را نداشته باشه هم قبوله چاره ای نیست
رزومه و آدرس و تلفن را به آدرس زیر بفرستید
ATAEI.H@GMAIL.COM

miladwwe2013
پنج شنبه 05 آذر 1394, 23:46 عصر
درود بر شما
خیلی کم پیش میاد کسی asp.net و php با هم بلد باشه معمولا یکی رو انتخاب میکنن بخاطر اینه که زیاد نیس کسی هر دوتاتو رو بلد باشه

pbm_soy
جمعه 06 آذر 1394, 01:55 صبح
ببخشید شاید من منظورم را درست عنوان نکردم!
برنامه نویس با توانایی هر کدام از این موارد باشد هم قابل قبول است
حتی زبانهایی غیراز این موارد را هم کار کرده باشد باز هم قبول است!
هدف اینه که طرف برنامه نویس باشد فوقش در یک مدت زمان خاص خودش را با سیستم ما سازگار میکند

mr_mehran
چهارشنبه 28 بهمن 1394, 04:07 صبح
سلام

نیاز به برنامه نویس در استان گلستان شهرستان گنبدکاووس دارم. چون شهرکوچکی است کسی دقیقا منطبق با خواسته های ما پیدا نمیشه برای همین خواسته ها را کمی منعطف کردیم
توانائی های شخص باید بصورت زیر باشد
* برنامه نویس باشد زبان زیاد مهم نیست هرچند زبانها و تکنولژیهای مورد نیاز ما اولویت دارند
.NET
C#‎
ASP .NET
PHP
Java
Android Java
Phone Gap
به کسانی نیاز است که پروژه نوشته باشند و تحویل داده باشند یعنی برنامه یا وب سایت واقعی نوشته باشد
برای انعطاف میگم اگر پروژه های کوچکتر و یا پروژه های دانشجوئی هم نوشته باشید قبول است
دیگه بازم کسی را پیدا نکنیم مجبوریم کسی که دو شرط بالا را نداشته باشه هم قبوله چاره ای نیست
رزومه و آدرس و تلفن را به آدرس زیر بفرستید
ATAEI.H@GMAIL.COM
سلام ، با توجه به تاریخ آگهی که واسه دو ماه پیش هست ، خواستم بدونم پیدا شده کسی یا هنوز هم دنبال کسی هستین ؟