PDA

View Full Version : حرفه ای: برنامه نویسی شبکه

mnakhaeipoor
شنبه 07 آذر 1394, 10:38 صبح
سلام
من یه نرم افزار نوشتم که دو نسخه است
یک نسخه سرور که روی کامپیوتر سرور نصب میشه و نسخه کلاینت هم که خب طبیعتا روی 5 تا سیستم کلاینت اجرا میشه
الان من برا 5 تا کلاینت صحفه لاگین گذاشتم میخوام از توی نسخه سرور برای این 5 تا اکانت درست کنم که هرکدوم از کلاینت ها بتونن با اون یوزرپسی که توی سرور تعیین شده لاگین کنن
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

محمد رضا فاتحی
شنبه 07 آذر 1394, 12:11 عصر
اگه از پایگاه داده SQL استفاده می کنید تنها کاری که باید بکنید کانکشن استرینگ رو بر مبنای آی پی سرور و نام کاربری و کلمه عبوذ تعیین شده برای پایگاه داده تنظیم کنیئ و مقداری هم تنظیمات روی SQL سرور هست که باید انجام بشه
بقیه کارها با خود SQL

mnakhaeipoor
شنبه 07 آذر 1394, 14:28 عصر
اگه از پایگاه داده SQL استفاده می کنید تنها کاری که باید بکنید کانکشن استرینگ رو بر مبنای آی پی سرور و نام کاربری و کلمه عبوذ تعیین شده برای پایگاه داده تنظیم کنیئ و مقداری هم تنظیمات روی SQL سرور هست که باید انجام بشه
بقیه کارها با خود SQL
اخوی من بدخت تازه کارم :ناراحت:
ازت خواااااهش میکنم بیشتر توضیح بده یا حداقل دوتا لینک بزار روشن شم
آره با SQL Server Express 2014 کار میکنم

محمد رضا فاتحی
شنبه 07 آذر 1394, 15:12 عصر
تا حالا با پایگاه داده تو C# کار کردین؟

ژیار رحیمی
شنبه 07 آذر 1394, 16:13 عصر
سلام اگر برنامه شما مبتنی بر دیتابیس میباشد لازم و ضروری نمیباشد که نرم افزارو در دو نسخه کلاینت و سرور داشته باشی.فقط کافیست دیتابیس رو روی سرور نصب و به اشتراک بزاری.در نزم افزار هم برای جدا کردن عملیات مدیر(Full access) و کاربران(دسترسی محدود) میتونی کاربرانی با دسترسی مجدود و مدیرانی با دسترسی کامل تعریف کنی

mnakhaeipoor
شنبه 07 آذر 1394, 22:20 عصر
تا حالا با پایگاه داده تو C#‎ کار کردین؟
نه متاسفانه
اما با MySql و Sqlite تا دلتون بخواد کار کردم

mnakhaeipoor
سه شنبه 10 آذر 1394, 19:08 عصر
بقیه کارها با خود SQL
چطوری این کارو انجام بدم؟

mnakhaeipoor
سه شنبه 10 آذر 1394, 19:11 عصر
این کانکشن استرینگ منه :

<code>
Data Source=(localdb)\MSSQLLocalDB;Initial Catalog=MyProject;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;Encrypt=False;TrustServerCertificate=Fa lse;ApplicationIntent=ReadWrite;MultiSubnetFailove r=False
</code>