PDA

View Full Version : درخواست کمک برای جلوگیری از دسترسی کاربران به فایل ها

sanesta
یک شنبه 08 آذر 1394, 18:25 عصر
سلام دوستان
حساب کنید که یه نرم افزار داریم و توش فایل های مثل تصاویر فیلم و صدا داریم .اگه نخواییم بعد نصب کاربر از داخل فولدر به اینا دسترسی داشته باشه چیکار باید بکینم؟؟
راهی هست؟:متفکر:

Vidico
یک شنبه 08 آذر 1394, 22:46 عصر
فک کنم بشه تو sqlserver ذخیره کرد، عکس که صد در صد میشه
یا داخل فایل zip بذارشون بعد تو برنامه لودشون کنی یادمه تو فروم همچین تاپیکی بود
البته اگه اشتباه نگفته باشم

pbm_soy
دوشنبه 09 آذر 1394, 23:30 عصر
هر کاریش هم بکنید چون دات نت قابل decompile شدن است بلاخره رمز بازکردن فایل زیپ را پیدا میکنند ویا وقتی برنامه درحال اجرا است به فولدر برنامه میرود و فایلها را کپی میگیرند
حتی sql server هم منطقی نیست!
فایلهای فیلم وصدا جزو فایلهای بیجان هستند و هیچ کنترلی بروی چیزی ندارند!
مگر اینکه اول از همه برنامه را با زبانهایی بنویسید که به کد native کامپایل میشوند به غیر از دات نت و جاوا
مرحله بعد راه ساده تر استفاده از packer ها است
تا حدودی این روش خوب است ولیصد در صد نیست

reza_ali202000
سه شنبه 10 آذر 1394, 00:01 صبح
سلام
بنده به شخصه این کارو میکردم و خوب همیشه جواب گرفتم.
میومدم اخر فایلها رو مثلا عدد یک مینوشتم بعد دیگه فایل قابل باز شدن نبود توی ویندوز بعد پسوندشونو میکردم dll. حالا زمان فراخونیشون کل اون فایل رو لود میکردم و فقط اون یک اخری رو حذف میکردم. حالا اگه کسی هم دیکامپایلش میکرد چون غیر استاندارد نوشته بودم خیلی ازش سر در نمی اورد.

sanesta
پنج شنبه 12 آذر 1394, 17:51 عصر
هر کاریش هم بکنید چون دات نت قابل decompile شدن است بلاخره رمز بازکردن فایل زیپ را پیدا میکنند ویا وقتی برنامه درحال اجرا است به فولدر برنامه میرود و فایلها را کپی میگیرند
حتی sql server هم منطقی نیست!
فایلهای فیلم وصدا جزو فایلهای بیجان هستند و هیچ کنترلی بروی چیزی ندارند!
مگر اینکه اول از همه برنامه را با زبانهایی بنویسید که به کد native کامپایل میشوند به غیر از دات نت و جاوا
مرحله بعد راه ساده تر استفاده از packer ها است
تا حدودی این روش خوب است ولیصد در صد نیست

تنکس:بوس::بوس:

sanesta
پنج شنبه 12 آذر 1394, 17:51 عصر
سلام
بنده به شخصه این کارو میکردم و خوب همیشه جواب گرفتم.
میومدم اخر فایلها رو مثلا عدد یک مینوشتم بعد دیگه فایل قابل باز شدن نبود توی ویندوز بعد پسوندشونو میکردم dll. حالا زمان فراخونیشون کل اون فایل رو لود میکردم و فقط اون یک اخری رو حذف میکردم. حالا اگه کسی هم دیکامپایلش میکرد چون غیر استاندارد نوشته بودم خیلی ازش سر در نمی اورد.

مرسی داداش از راهنماییت..
میشه یه خورد بیشتر توضیح بدی بهم؟؟ بخدا لنگ این کارم کلا :بوس:

Vidico
پنج شنبه 12 آذر 1394, 18:36 عصر
مرسی داداش از راهنماییت..
میشه یه خورد بیشتر توضیح بدی بهم؟؟ بخدا لنگ این کارم کلا :بوس:

شما دستی فایل رو تغییر پسوند بده و یه پسوندی براش انتخاب کن که وجود نداره، یا یه پسوندی غیر پسوند صدا و تصویر مثل DLL که دوستمون فرمودن
می بینی که فایل به شکل dll در میاد، فکر کنم دوستمون منظورش این بود
حالا همون دلل رو تو برنامه فراخوانی کن

sanesta
پنج شنبه 12 آذر 1394, 19:18 عصر
شما دستی فایل رو تغییر پسوند بده و یه پسوندی براش انتخاب کن که وجود نداره، یا یه پسوندی غیر پسوند صدا و تصویر مثل DLL که دوستمون فرمودن
می بینی که فایل به شکل dll در میاد، فکر کنم دوستمون منظورش این بود
حالا همون دلل رو تو برنامه فراخوانی کن

داداش موقع فراخوانی با این پسوند مشکل داره ... چطور موقع فراخوانی پسوند رو تغیر بدم؟ راهی میتونی پیشنهاد بدی؟