PDA

View Full Version : درست کردن setup

saeed_darestany
دوشنبه 09 آذر 1394, 19:55 عصر
سلام..تازه کار هستم :افسرده:... یه برنامه با c# نوشتم و از دیتابیس استفاده کردم..اول یه دیتابیس استفاده کردم که همچین رشته ای داشت: Data Source=(LocalDB)\MSSQLLocalDB;AttachDbFilename=C:\ Users\Saeed\Documents\db.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30 .....اما وقتی تو برنامه استفاده میکردم قسمت ادرس رو ارور میداد..از @ یا بک اسلش یا هر مدل دیگه ادرس استفاده کردم اما ارور نرفت..کلا صرف نظر کردم..بعد از این نوع پایگاه استفاده کردم که رشتش اینجوری بود : Data Source=(LocalDB)\MSSQLLocalDB;Initial Catalog=DBproject1;Integrated Security=True....تو برنامه هم از کلاس LINQ برای اتصال استفاده کردم..الان میخوام setup درست کنم اما نمیدونم چیکار کنم..چطور باس این دیتابیس رو Atach کنم..آخه هیجا نیست .ممنون میشم راهنامیی کنید.از visual stdio 2015 استفاده کردم و به صورت جدا هم sql نصب نکردم.همینطور که گفتم تازه کار هستم ببخشید اگه سوالو درست مطرح نکردم

r4hgozar
سه شنبه 10 آذر 1394, 08:17 صبح
سلام.
روش های مختلفی واسه درست کردن فایل ستاپ وجود داره.
راحت ترین کار اینه که sql express2008 r2 رو نصب کنی و بعد دیتابیس رو انجا یسازی و بعد کانکسن براش درست کنی.
تو سیستم مشتری هم با نرم افزار های ساخت ستاپ بگی که حتما قبل نصب برنامه sql ex[ress208 r2 رو نصب کنی.
موفق باشی