PDA

View Full Version : سوال: ایجاد نسخه آپدیت از یک نرم افزار

hadi vafaii
سه شنبه 10 آذر 1394, 22:46 عصر
سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز
من یه برنامه ای برای یه باشگاه نوشتم و که طرف خواسته یک سری ایتم ها و قابلیت هایی بهش اضافه بشه
خب حالا چجوری میتونم یه نسخه که آپدیت اون باشه رو ایجاد کنم البته از رو سایت یا جایی که آنلاین باشه نمیخوام آپ شه
بصورت آفلاین و با سی دی یا مثلا بریزم تو درایو و بعد آپ شه
جستجو کردم اما بجایی نرسیدم

hadi vafaii
سه شنبه 10 آذر 1394, 23:44 عصر
از دوستان کسی اطلاعاتی در این زمینه نداره؟

samiasoft
سه شنبه 10 آذر 1394, 23:50 عصر
سلام

شما بعد از اینکه نسخه جدیدتر رو نوشتید میایید یک ستاپ براش درست میکنید که نسخه جدیدتر رو با قدیمی جایگزین کنه! به همین راحتی!

hadi vafaii
چهارشنبه 11 آذر 1394, 00:06 صبح
سلام

شما بعد از اینکه نسخه جدیدتر رو نوشتید میایید یک ستاپ براش درست میکنید که نسخه جدیدتر رو با قدیمی جایگزین کنه! به همین راحتی!
سلام درسته ستاپ باید بسازم اما قبلا قابلیت ذخیره عکس تو دیتابیس رو نداشته اما الان داره و نمیخواد اطلاعات دیتابیس قبلی از بین بره و این دیتابیس با قبلی تفاوتهایی داره

samiasoft
چهارشنبه 11 آذر 1394, 00:35 صبح
سلام درسته ستاپ باید بسازم اما قبلا قابلیت ذخیره عکس تو دیتابیس رو نداشته اما الان داره و نمیخواد اطلاعات دیتابیس قبلی از بین بره و این دیتابیس با قبلی تفاوتهایی داره

برای این کار هم میتونید قابلیتی به برنامت اضافه کنی که دیتابیس نسخه پایینتر رو به دیتابیس نسخه جدیدتر تبدیل کنه.

پس هنگام اپدیت از کاربر محل دیتابیس رو سوال میکنید یا اینکه محل نصب شده نرم افزار رو تشخیص میدید سپس اطلاعات دیتابیس رو میخونید و داخل دیتابیس جدید میریزید و فایل های نسخه جدید رو جایگزین میکنید

elec60
چهارشنبه 11 آذر 1394, 00:59 صبح

اگه با Entity Framwork كار كردين خيلي راحت با Migration به صورت خودكار ميتونين اين كار رو انجام بدين.

hadi vafaii
چهارشنبه 11 آذر 1394, 01:52 صبح
برای این کار هم میتونید قابلیتی به برنامت اضافه کنی که دیتابیس نسخه پایینتر رو به دیتابیس نسخه جدیدتر تبدیل کنه.

پس هنگام اپدیت از کاربر محل دیتابیس رو سوال میکنید یا اینکه محل نصب شده نرم افزار رو تشخیص میدید سپس اطلاعات دیتابیس رو میخونید و داخل دیتابیس جدید میریزید و فایل های نسخه جدید رو جایگزین میکنید
اگه ممکنه کلی گویی نکنین سایتی جایی هست برم بخونم یا خودتون جزیاتو بگین لطفا

hadi vafaii
پنج شنبه 12 آذر 1394, 01:29 صبح
دوستان لطفا راهنمایی کنن