PDA

View Full Version : راهنمایی مهم درباره اجرا به صورت کاربر پسند

moh3en68
پنج شنبه 12 آذر 1394, 21:18 عصر
سلام
دوستان من میخوام یه سری کد بنویسم که کارای خاصی را انجام میده (نمیخوام برای طرف سایت راه اندازی کنم) ولی برای تحویل به مشتری مشکل دارم چون خیلی بده که به طرف بگم شما اول باید بری 150 مگ xamp دانلود کنی و بعد بهش یاد بدم که چطوری راه اندازیش کنه و ...
اینطوری اصلا شکل جالبی نداره و مشتری هم کلا پشیمون میشه از طرفی یه asp کار میاد راحت یه نرم افزار ویندوزی درست میکنه که هم خیلی قشنگه و هم با دوتا کلیک اجرا میشه.
میخواستم بدونم برای این مشکل راه حلی هست؟ میشه کاری کرد که مشتری اذیت نشه یا لااقل کمی راحت تر و زیباتر کار انجام بشه ؟
مثلا من اگه بخوام ربات بنویسم هرچی فکر میکنم میبینم با این اوضاع خیلی سخت میتونم بفروشمش اما میبینم توی اینترنت پر از ربات هایی هست که به صورت ویندوزی اجرا میشن و مشتری با دیدن اونا و دیدن ربات من کلا بیخیال خرید خواهد شد
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

mojooriass
پنج شنبه 12 آذر 1394, 22:45 عصر
درسته که php به محیط اجرا وابسته نیست ولی پیش نیاز هایی برای اجرا نیاز داره که در صورت نبودش امکان استفاده نیست . برنامه هایی مثل C# برای این روی ویندوز به راحتی کار میکنند چون صرفا برای ویندوز طراحی شدن شما اگر قصد ارئه خدمات به مشتری دارید یه اسکریپ انلاین بنویسید و داخل یک سایت به کاربر خدمات بدید .
در کل php بیشتر برای وب ساخته شده نه محیط ویندوز

Mohammad-tashi
جمعه 13 آذر 1394, 10:29 صبح
من یکبار چیزی که شما میخای رو دیدم
فکرکنم با easy php بود
برید سایت افتابگردان .دنبال اسکریپت مدیریت مدارس آنلاین آقای نیرومند بگردید
یک بسته ارائه کرده بود که یک فایل exe داشت اونو اجرا میکردی اتوماتیک مرورگر رو باز میکرد و نرم افزار میومد بالا اطلاعات بانکم بود... شدنیه کاری ک میخای بکنی
تازه حجم کل اون بسته با همه فایلاش فکر کنم 15 مگ بود ..........

moh3en68
جمعه 13 آذر 1394, 11:31 صبح
من یکبار چیزی که شما میخای رو دیدم
فکرکنم با easy php بود
برید سایت افتابگردان .دنبال اسکریپت مدیریت مدارس آنلاین آقای نیرومند بگردید
یک بسته ارائه کرده بود که یک فایل exe داشت اونو اجرا میکردی اتوماتیک مرورگر رو باز میکرد و نرم افزار میومد بالا اطلاعات بانکم بود... شدنیه کاری ک میخای بکنی
تازه حجم کل اون بسته با همه فایلاش فکر کنم 15 مگ بود ..........
اگه بشه خیلی عالیه :تشویق:
برم سرچ کنم ببینم چیزی پیدا میکنم