PDA

View Full Version : سوال: مشکل در مخفی کردن فایل اکسس

majidosmani
جمعه 13 آذر 1394, 08:39 صبح
با سلام خدمت اساتید محترم میگم من با می خواهم فایل اکسسم را مخفی کنم برای همین از روشی که قبلا در این تالار مطرح شده بود استفاده کردم قسمت پاپاپ و مدول فرم ها را
به yes تغییر دادم ولی نمی دونم چرا وقتی فایلم را اجرا میکنم فرم ها هم مخفی میشه و هچی نشان نمیده و یک چیزه دیگه در این مواقع که فایل اکسس باز است و هیچ جا ان را نشان نمیده چطوری فایلم را ببندم من کامپوترم را خاموش و روشن کردم ولی همچنان فایلم باز است مثل تصویر زیر است
137219

فایل اصلیم را میفرستم بی زحمت نگاه کنید چرا نمیشه فایل اکسس را مخفی کرد ولی فرمها مخفی نشن
فقط مواضب باشید اگر فایلم را اجرا کنید مثل تصویر بالا میشه و دیگه نمی تونید ببندید بهتر اول با شیفت باز کنید

alirezabahrami
جمعه 13 آذر 1394, 09:57 صبح
سلام
فرصت نداشتم بررسی کنم ایراد کار کجاست ؛ بخاطر همین سریع یک فرم دیگر همانند فرم خودت ایجاد کردم و کدها ی فرمت را در ماژول آن ریختم
بررسی کن ببین درسته
یا علی

majidosmani
جمعه 13 آذر 1394, 10:20 صبح
سلام دست شما درد نکنه درسته فقط یک چیز من الان توی صفحه دستابم 5 تا مثل تصویر بالا که فرستادم دارم نمی دونم چطوری باید فایل های اکسسی که قبلا باز کردم را ببندم کامیوتر را خاموش و روشن کردم هنوز نرفته توی تکس منیجر هم اونها را نشان نمیده روش که کلیک میکنم میگه فایل باز است دلیت هم نمیشه نمی دونم چکار کنم:ناراحت: