PDA

View Full Version : طراحی سورس کدقسمتی ازیک برنامه اندروید

esmaeil73
جمعه 13 آذر 1394, 10:39 صبح
باسلام خدمت برنامه نویسان عزیز.بنده برای برنامه ام نیاز به دوتاقسمت دارم.ازآنجایی که بنده در این زمینه مبتدی هستم از دوستان برنامه نویس خواهشمندم که سورس کد روبرام فراهم کنندودرقبالش یک مبلغی رو به ایشان پرداخت خواهم کرد.خب اما سورس کدی که من میخوام باید بصورت زیرباشه.یک صفحه دراول برنامه برنامه ظاهر بشه،که سه تادوتاگزینه داشته باشه.۱)پرداخت۲)فعال سازی.کاربر ابتداباید روی گزینه پرداخت کلیک کنه،این پرداخت نباید درداخل برنامه باشه،بلکه کاربرپس ازکلیک روی پرداخت باید به مرورگر گوشی هدایت بشه،وپرداخت رودرون مرورگرانجام بده(پرداخت توسط درگاه جهان پی)،پس ازپرداخت دوباره بربگرده به برنامه و وضعیت پرداختش چک بشه،اگر پرداخت موفق آمیز بود،imei وidگوشی طرف گرفته بشه ودرون دیتابیس ذخیره بشه،امااگر موفقیت آمیز نبود شماره سریال آیدی گوشی طرف دردیتابیس ذخیره نشه.پس ازانجام این عملياتها،کاربر بر روی فعال سازی کلیک کنه،دراینجا اگر سریال وآیدی کاربر در دیتابیس بود،برنامه فعال بشه.اگرهم نبود فعال نشه.اما قسمت دیگر سورس کد،پس ازاین که برنامه فعال شدیک اکتیویتی دائما درهربار اجرابرنامه درحال فعالیت باشه و شماره سریال و آیدی گوشی طرف روبگیری و وضعیتش رو دردیتابیس بررسی کنه،اگر اطلاعات بالا در دیتابیس بود کاربربه استفاده ازبرنامه ادامه بده،اگرهم نبود برنامه فورس کلوس بشه و دیگر اجرا نشه.چک کردن درپشت زمینه باشه و هربارکه برنامه اجرامیشه صورت بگیره.اگر کاربر به اینترنت دسترسی نداشت وضعیت چک کردن صورت نگیره،وکاربر به استفاده از برنامه ادامه بده.بنده به این چندقسمت نیاز داشتم.اگر کسی میتونه این کارا روبرام انجام بده(هم سمت سرورش،هم سمت کلاینتش) وسورس کدش هم دراختیارم بذاره بنده حاضرم یک مبلغی رو به ایشون پرداخت کنم.باتشکر