PDA

View Full Version : سوال: انقال داده بین دو جدول

majidosmani
شنبه 14 آذر 1394, 20:51 عصر
سلام خدمت اساتید محترم میگم من می خواهم اطلاعات جدول 1 را به جدول 3 منتقل کنم به شرط اینکه فیلد vaziat مقدار آرشیو را داشته باشد من کد زیر را نوشتم ولی کار نمیکنه لطفا اگر مقدور است من را راهنمایی کنید راستش نمی دونم چرا هرچی کد نویسی میکنم همش ارور میده

DoCmd.SetWarnings False
DoCmd.RunSQL "INSERT INTO Table3 (ID, mahal, bakhe,bazdidkonande,date1,vaziat,moshkel,eghdam )SELECT Table1.ID,Table1.mahal, Table1.bakhe,Table1.bazdidkonande,Table1.date1, Table1.vaziat,Table1.moshkel, Table1.eghdam FROM Table1 WHERE (((Table1.vaziat)= "آرشيو"));"
DoCmd.SetWarnings True

Rasool-GH
شنبه 14 آذر 1394, 21:56 عصر
سلام
ببینید ایا این کد به درد میخوره

INSERT INTO Table2 ( vaziat )SELECT Table1.*, Table1.vaziat
FROM Table1
WHERE (((Table1.vaziat)="آرشيو"));

این کد کلیه رکوردهای دارای وضیت ارشیو رو از جدول 1 به 2 میبره

majidosmani
یک شنبه 15 آذر 1394, 06:30 صبح
سلام و با تشکر من کد شما را داخل یک کوئری ذخیره کردم ولی متاسفانه ارور زیر را میده

137273

و یک بار دیگه با دستور
run sql ان را در رویداد لود شدن فرم نوشتم ولی متاسفانه جواب نداد من نمونه هم می فرستم اگر مقدور است نگاه کنید

Rasool-GH
یک شنبه 15 آذر 1394, 14:05 عصر
سلام
بنده بی دقتی کردم
این کد صحیحه

INSERT INTO Table3
SELECT Table1.*
FROM Table1
WHERE (((Table1.vaziat)="آرشيو"));

محمد مهدي
سه شنبه 17 آذر 1394, 13:17 عصر
137327 با سلام چنین اروری میده دوستان

majidosmani
سه شنبه 17 آذر 1394, 14:33 عصر
سلام اره برای من هم همچنین اروری میداد علت را نمی دونم ولی وقتی به جای"آرشیو" یک عدد قرار دادم مشکل حل شد یعنی یک راه سخت رفتم آمدم یک تکس از نوع نامبر درست کردم و یک کد برای حالت تغییر دادن کمبو باکس نوشتم که وقتی مقدار کمبو ارشیو بشه تکس نامبر عدد یک را بگیره حالا شرط را روی اون تکس باکس نوشتم

محمد مهدي
چهارشنبه 18 آذر 1394, 10:02 صبح
سلام اره برای من هم همچنین اروری میداد علت را نمی دونم ولی وقتی به جای"آرشیو" یک عدد قرار دادم مشکل حل شد یعنی یک راه سخت رفتم آمدم یک تکس از نوع نامبر درست کردم و یک کد برای حالت تغییر دادن کمبو باکس نوشتم که وقتی مقدار کمبو ارشیو بشه تکس نامبر عدد یک را بگیره حالا شرط را روی اون تکس باکس نوشتم
آقا مجید نمونه خودتو بذار لطفا

جعفر88
چهارشنبه 18 آذر 1394, 12:22 عصر
فك كنم براي معرفي مقادير متني به جاي گيومه از علامت (') بايستي استفاده كنيد يهني بجاي ("آرشيو") از ('آرشيو') استفاده كنيد و علامت (;) رو هم از آخر كد بردارين.

majidosmani
چهارشنبه 18 آذر 1394, 16:28 عصر
آقا مجید نمونه خودتو بذار لطفا

سلام این فایلی که من اماده کردم است در Table1 یک ستون با نام kod درست کردم و کد مربوطه را در رویداد close فرم f3 نوشتم