PDA

View Full Version : سوال: قیمت سایت

programmer755
یک شنبه 15 آذر 1394, 13:43 عصر
سلام دوستان
به نظرتون قیمت این سایت چنده ؟
اینم بگم که تو پنل مدیریت یه سیستم ارسال پیامک با تمام امکانات وجود داره !
با تشکر

anvar
یک شنبه 15 آذر 1394, 16:10 عصر
در بهترین حالت 750 تومن بیشتر نمی ارزه

قالبش کپیه - بعضی جاها هم درست فارسی نشده

programmer755
یک شنبه 15 آذر 1394, 16:22 عصر

کجاها درست فارسی نشده ؟
از کجا میشه فهمید قالب کپیه ؟

پیام حیاتی
یک شنبه 15 آذر 1394, 16:56 عصر
در نگاه اول :
منو به درستی راست چین نشده ، در زیر منوها مشکل وجود دارد.
برخی قالب ها هویت خودشون رو هر چقدر بومی سازی کنید نگه می دارند ، همچنین کاربرد آنها توسط سایر طراحان.

download69
یک شنبه 15 آذر 1394, 18:34 عصر

این قیمتو بر چه اساسی گفتی ؟؟؟ دوست عزیز :متعجب::لبخند:

اگه یه هم چیزیو از من بخوان من 50 هزار قیمت میدم که اگه دوست و آشنا باشه با 20 یا 30 هزار هم انجام میدم (750 !!!)

پیام حیاتی
یک شنبه 15 آذر 1394, 18:52 عصر

اگه یه هم چیزیو از من بخوان من 50 هزار قیمت میدم که اگه دوست و آشنا باشه با 20 یا 30 هزار هم انجام میدم (750 !!!)
قیمت های صنفی گرافیک ایران را مطالعه کردید!
هزینه ترافیک نت ، زمان صرف شده جهت مواردی هچون مصاحبه ، ارزیابی ، تجزیه تحلیل و... را محاسبه کردید!
عادت کردیم تا یک طراحی ضعیف یا متوسط می بینیم بدین شکل پاسخگو باشیم.
هزینه طراحی یک اسلاید شو معمولی به تنهایی بیش از 50 هزار تومان هست.
شما باید جزء آن دسته از افراد بازار خراب کن باشید که ارزشی برای داده های خود و اطلاعات دیگران قائل نیستید.
من 20 هزارتومان دوستانه به شما میدم این حرفه رو کنار بزارید!

programmer755
یک شنبه 15 آذر 1394, 19:22 عصر

دوست عزیز شما که همچین قیمتی میدی تا حالا چندتا سایت ساختی ؟؟
با چه قیمت هایی ؟؟

alef.divar
دوشنبه 16 آذر 1394, 12:33 عصر

واقعا از اینکه تو صنفی دارم کار میکنیم که یکی مث شما هم با این ترز فکر و قیمت دادن کار میکنه متاسفم.

sadegh.te
دوشنبه 16 آذر 1394, 13:32 عصر

واقعا تا الان سایت نوشتین که یه همچین قیمتی میدین . چرا بازارو خراب میکنید واقعا متاسفم.

komeil64
دوشنبه 16 آذر 1394, 13:49 عصر
سلام
کلا زیاد قوی نیست ولی پیشنهاد میدم سایتی که با دات نت نوشتین رو زیر یک تومن قیمت ندین کاری به قالبشم ندارم

download69
دوشنبه 07 دی 1394, 12:32 عصر
در پاسخ به تمامی دوستانی که لطف کردن و گفتن که من بازار خراب کن و یا اینکه از طراحی حالیم نیست !!!

دوستان طراحی قالب یک سری اصول داره و هر قالبی یک قیمتی این قالب که یک فالب کاملا ساده و عمومی است
قالبی که بر روی برندینگ کار کرده باشه یعنی با دیدن قالب بفهیمی ماله چه سایت و چه موضوعی است قیمت های که شما فرمودید قابل قبول است نه این قالب که یک قالب عمومی و ساده !!!

download69
دوشنبه 07 دی 1394, 12:34 عصر
واقعا تا الان سایت نوشتین که یه همچین قیمتی میدین . چرا بازارو خراب میکنید واقعا متاسفم.

کسانی که مثل ایشون من رو خطاب کردن !!::

من حاضرم با تخفیف 100 هزار تومنی !!! یعنی 650 تومن برای هرکسی که حاضر است همچنین پولی رو بده واسه هم چین مدل سایت هایی من در خدمتم و 24 ساعته تحویل میدم

abdullah20
دوشنبه 07 دی 1394, 12:57 عصر

این دوستمون شوخی نمیکنه
واقعا باور کنید خیلی ها هستند که پروژه برنامه نویسی برمیدارن با قیمتی که اصلا ادم خندش میگیره
خیلی ها باور کنید اصلا نمیدونن چطور قیمت بدهند
با خود بنده خیلی ها تماس گرفتند و قیمت را خواستند بررسی کنم و وقتی ازشون میرسیدم که چقدر قیمت دادید با شنیدن قیمت میخواستم کلا کامپیوتر را کنار بذارم
کلا به خود بنده خیلی پروژه برنامه نویسی با سی شارپ پیشنهاد میشه و وقتی قیمت میدم که البته زیاد هم بالا نمیدم اصلا طرف تعجب میکنه و میگه خیلی زیاده در صورتی که قیمت مناسب میدم
و میرن میدن به شخص دیگری با قیمت خیلی پایین(البته این اشخاص به احتمال زیاد نرم افزار خوبی و با کیفیتی تحویل نخواهند داد) انجام میده

aaligoli
دوشنبه 07 دی 1394, 19:45 عصر
سلام دوستان
به نظرتون قیمت این سایت چنده ؟
اینم بگم که تو پنل مدیریت یه سیستم ارسال پیامک با تمام امکانات وجود داره !
با تشکر
http://shahidostovari.ir

نظر من روی 350 هست.