PDA

View Full Version : سوال: مشکل در پرینت توسط VSFlexGrid

isaac23
دوشنبه 16 آذر 1394, 10:19 صبح
سلام دوستان
من یه فرم دارم که تعداد زیادی اطلاعات داخلش ثبت شده و در زمان چاپ توسط ActiveReport مشکلی ندارم اما زمانی که به این شکل در می آورم.
137294

من می خوام توسط ActiveReport اون ردیف های که انتخاب شده ( منظورم اون ردیف های که تیک خورده ) رو برام نشون بده و چاپ کنم .. یه جوری فقط ردیف های انتخاب شده فیلتر بشن و فقط همین ها تو فرم ActiveReport نشون بده ..

vbhamed
دوشنبه 16 آذر 1394, 14:13 عصر
سلام
خب اون تیک هایی که زدین حتما به یک فیلد دیتابیس مرتبط هستن دیگه، بر اساس همون اطلاعات اکتیوریپورت رو فیلتر کنید

isaac23
دوشنبه 16 آذر 1394, 16:31 عصر
من متوجه نشدم چطوری.اگه راهنمائی دقیق کنید ممنون میشم .
توی دیتا بیس چیزی نیست که من بخوام فیلتر کنم .. یعنی فقط کاربر ردیف های که نیاز داره رو تیک داره می کنه من تو دیتابیس یه فیلد دارم بنام ID که خالی هست و چیزی توش ذخیره نشده فقط واسه این گذاشتم .

isaac23
دوشنبه 16 آذر 1394, 17:03 عصر
شما منظورتون این هست که اون ردیف های که مقدار 1 دارن رو نشون بده یعنی اینجوری فیلتر کنم اما من میگم فیلد ID خالی هست و چیزی داخلش نیست اخه من نمی دونم کاربر چی رو می خواد انتخاب کنه که صفر بذارم یا یک .

فیلد Id خالی هست و کاربر هر تعداد که نیاز داره رو انتخاب می کنه و گزینه چاپ رو بزنه و چاپ بشه .منظورم اینه .

isaac23
سه شنبه 17 آذر 1394, 09:02 صبح
چیزی که ذهن خودم می رسه چون الان فقط داخل VS تیک می خوره و کاری به دیتا بیس نداره.

من اگه بیام کاری کنم که زمانی که روی هر قسمتی خواستم تیک بزنم یه عدد 1 توی دیتابیس ذخیره بشه دیگه مشکلی نداره ...اما چطوری نمی دونم

چطوری میشه مثلا ستون دوم رو جوری کد نویسی کرد که فقط این کار رو انجام بده ....که فقط رو ستون دوم که همون تیک ها هست کلیک کنم تو دیتا بیس اطلاعات ذخیره بشه.
خدا کنه متوجه شده باشید.