PDA

View Full Version : سوال: مشکل در mongoose

root-A
سه شنبه 17 آذر 1394, 13:58 عصر
سلام عرض میکنم خدمت اساتید یک مشکل برای من پیش اومده که نیاز به کمک دارم

من از mongoose بصورت چند نخی استفاده میکنم پس از ارسال mg_true در mg_request کانکشن همچنان باز هست و هر درخواست از طرف یوزر دوباره با داده های متفاوت در کانکشن فعلی باز میشه و در نتیجه داده هایی که من پردازش کدم دوباره باید پردازش بشه اما مشکل اینجاست که وقتی یوزر یک فایل بزرگ آپلود میکنه و کانکشن فعلی مشغوله و داده های یوزر دوباره روی همین کانکشن جاری مشن همه چیز بهم میریزه میخواستم بدونم چطور میتونم این کانکشن ها رو از هم جدا کنم.

root-A
چهارشنبه 18 آذر 1394, 21:29 عصر
همچنان در انتظار جواب
اگه امکان داره چنتا لینک بهم معرفی کنید چون سایتش کامل توضیح نداده بود

rahnema1
چهارشنبه 18 آذر 1394, 21:53 عصر
همچنان در انتظار جواب
اگه امکان داره چنتا لینک بهم معرفی کنید چون سایتش کامل توضیح نداده بود

سلام
اینجا تالار ++c هست فکر کنم باید توی تالار noSQL سوال را مطرح کنید

Nader G
پنج شنبه 19 آذر 1394, 10:21 صبح
سلام
اینجا تالار ++c هست فکر کنم باید توی تالار noSQL سوال را مطرح کنید
سوال ایشون در مورد mongoose web server (https://github.com/cesanta/mongoose) هست نه MongoDB.

Nader G
پنج شنبه 19 آذر 1394, 10:31 صبح
مثال های زیادی همراه سورسش هست مثل big_upload یا multithreaded_restful_server. نگاه کردید بهشون؟

root-A
جمعه 20 آذر 1394, 16:25 عصر
خود big_upload هم همین مشکل رو داره تا کانکشن بسته نشده تمامی رکوئست ها رو روی فایل اول پیاد میکنه من تمامی داده ها رو بعد از MG_TRUE در MG_REQUEST صفر میکنم وبرای رکوئست بعدی که روی همین کانکشن میاد داده ها رو دوباره پردازش میکنم مشکل اینه که نمیدونم روشم درسته یا نه چون ممکنه وقتی نرم افزار در حال پردازش درخواست فعلیه درخواست دیگه ای روی همین کانکشن ارسال بشه و چون روش تشخیصی برای اینکه کدوم کانکشن برای کدوم درخواسته وجود نداره امکان داره نرم افزار گاتی کنه