PDA

View Full Version : سوال: ساخت فایل EXE از یک فایل HTML

bafqir
پنج شنبه 19 آذر 1394, 01:11 صبح
با سلام به اساتید
یه پروژه HTML دارم که فایل index.html باید اجرا بشه و فایل های دیگه را فراخوانی کنه.
حالا من میخوام این index.html را به exe تبدیل کنم.
البته با نرم افزار های زیادی میشه اینکار را کرد ولی مشکلی که هست کل پروژه exe میشه نه فقط فایل index.html واین باعث میشه فایل اجرایی حجمش بره بالا.
توی vb یه کارایی هم کردم ولی تو آدرس دهی فایل html به مشکل برخوردم.
توی فرمم یه WebBrowser اضافه کردم. حالا وقتی توی url آدرس کامل html را میدم(c:/project/index.html) اجرا میشه ولی وقتی میخوام فایل html را در کنار فایل exe آدرس بدم(index.html\)
به مشکل بر میخورم.
حالا اساتید راهنمای کنن که مشکل آدرس دهی من حل بشه یا اگر کلا راه رو اشتباه رفتم راه درستشو بگن.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو از سوالم برسونم.
راستی اگر بخوام فایل exe من بصورت فول اسکرین و غیرقابل کوچک شدن و ریسایز شدن باشه و فقط یه دکمه close داشته باشه باید چیکار کنم؟
samiasoft
پنج شنبه 19 آذر 1394, 16:06 عصر
آدرس دهی فایل :

Application.StartupPath & "\index.html"

bafqir
جمعه 20 آذر 1394, 00:47 صبح
ممنون مشکلمو حل کردید. وقتی تنظیمات پنجره را روی ماکزیمم میزارم و فقط کلید close را فعال میزارم باید چیکارش کنم تا کاربر نتونه از حالت فول اسکرین درش بیاره و فقط بتونه با زدن ضربدر Close پنجره را ببنده.

samiasoft
جمعه 20 آذر 1394, 01:53 صبح
ممنون مشکلمو حل کردید. وقتی تنظیمات پنجره را روی ماکزیمم میزارم و فقط کلید close را فعال میزارم باید چیکارش کنم تا کاربر نتونه از حالت فول اسکرین درش بیاره و فقط بتونه با زدن ضربدر Close پنجره را ببنده.

دکمه ماکزیمم رو که غیرفعال کردید....حالت FormBorderStyle رو هم روی FixedSingle قرار بدید

bafqir
جمعه 20 آذر 1394, 10:48 صبح
همین تنظیمات را انجام داده بودم ولی مشکل اینجاست که وقتی نوار بالای پنجره رو با موس جابجا کنیم یا روی اون دبل کلیک کنیم پنجره از حالت فول اسکریت خارج میشه .چیکار کنم که پنجره اصلا از حالت ماکزیمم خارج نشه .