PDA

View Full Version : سوال: شناسایی واریز کننده در زرین پال؟

پیام حیاتی
شنبه 21 آذر 1394, 12:31 عصر
کاربر بعد از پرداخت دارای شناسه های شماره ارجاع ، شماره پایانه و شماره پیگیری هست.
در قسمت مدیریت من تنها یک شماره سند دارم که با هیچکدام از شناسه های کاربری که مبلغ رو واریز کرده یکسان نیست.
به چه شکل باید بفهمم چه شخصی چه میزان مبلغ را واریز کرده است؟

korosh00
شنبه 21 آذر 1394, 13:12 عصر
شما قبل از رفتن به صفحه پرداخت آنلاین یک Authority دارید .
در قسمت
int Status =
اون را ذخیره کنید در بانک به همراه هر مشخصه ای که از کاربر دوست دارید .
در برگشت وقتی پرداخت موفق بود میگید هر جا Authority با این Authority که در برگشت میده برابر بود ..... مثلا یک فیلد هم بزار در بانک اون رو بنویسه تایید شد .
مشخص میشه کی هست دیگه !

پیام حیاتی
شنبه 21 آذر 1394, 13:47 عصر
شما قبل از رفتن به صفحه پرداخت آنلاین یک Authority دارید .
در قسمت
int Status =
اون را ذخیره کنید در بانک به همراه هر مشخصه ای که از کاربر دوست دارید .
در برگشت وقتی پرداخت موفق بود میگید هر جا Authority با این Authority که در برگشت میده برابر بود ..... مثلا یک فیلد هم بزار در بانک اون رو بنویسه تایید شد .
مشخص میشه کی هست دیگه !
من از فرم پرداخت ساده HTML استفاده می کنم.

korosh00
یک شنبه 22 آذر 1394, 02:05 صبح
شما وب سرویس رو اد کردید تو پروژه؟
این مواردی که من می گم باید وب سرویس رو اد کنید تو پروژه و اونجا برنامه رو بنویسید یعنی اطلاعات رو ذخیره کنید در دیتابیس .

پیام حیاتی
یک شنبه 22 آذر 1394, 18:27 عصر
مشکل برطرف شد.
برای پرداخت از طریق فرم ساده HTML بعد از پرداخت شماره تراکنش به کاربر نمایش داده می شود :

137429
کاربر باید آن را یادداشت و برای شما ارسال کند ، برای تشخیص کاربر واریز کننده بعد از ورود به قسمت مدیریت زرین پال ، بر روی ورودی امروز کلیک کنید:

137430

برای یافتن شماره تراکنش واریزی کاربر باید در قسمت جزئیات بر روی نمایش رکورد مورد نظر کلیک کنید،در اینجا من بر روی رکورد شماره 2 کلیک کردم ، نتیجه :

137431

انشالله در فرصت مناسب آموزش اتصال وب سرویس و ثبت اطلاعات در بانک را قرار خواهم داد.
موفق باشید.