PDA

View Full Version : سوال: کامپایلر برای vb6

roo.row
یک شنبه 22 آذر 1394, 21:59 عصر
با سلام
بنده دو سال هست که روی یک پروژه کار می کنم و پروژم هم ساختن یک کدساز برای vb6 هستش که قبلیت های زیادی داره اما تو جاییش مشکل دارم
راستش می خواستم تا برنامه رو همینجوری بیرون بدم ولی گفتم به عنوان آخرین تلاش از شما دوستان عزیز خواهش کنم که اگر کسی راجب به موضوع زیر
اطلاعات یا راه حلی داشت بیان کنه با تشکر:

سوال : کاربر در استفاده از برنامه کد های مورد نیازش رو می نویسه حالا با راه هایی که موجود هست می خوام بدونم چجوری میشه این کد رو که به زبان
VB6 هستش رو کامپایل کرد تا کاربر بتونه ازش خروجی exe بگیره که اون وقت واقعا برنامه کاملی می شه یعنی در حقیقت یک چیزی مثل کامپایلر visual basic
نیاز هست. ؟

با تشکر فراوان از شما

ایلیا آخوندزاده
سه شنبه 24 آذر 1394, 12:47 عصر
سلام
توی VB6 از کامپایلرش اطلاعی ندارم ولی مال #C از .NET Frame work برنامه CSC استفاده می کنه و چون کتابخانه های VB6 هم از framework تبعیت می کنه شاید توش راهی باشه

roo.row
جمعه 27 آذر 1394, 19:04 عصر
با سلام
اگر ممکن است کمک کنید تا چیز کاملی شود
با تشکر

BORHAN TEC
جمعه 27 آذر 1394, 20:48 عصر
با سلام،

حقیقتش بنده فرصت انجام این کار رو ندارم و از طرفی هم دلم نیومد که راهنمایی نکنم. این تلاشها برای بنده واقعاً با ارزشه و به شدت از اینگونه کارها استقبال می کنم. در خصوص کامپایل کدهای VB روشهای مختلفی وجود داره که یکی از بهترین اونها استفاده از PAX Compiler هست که به صورت کامپوننت برای دلفی و .net وجود داره و میشه ازش استفاده کرد ومیتونه فایل اجرایی یا dll بده. همچنین این امکان رو به شما میده تا برنامه رو برای سیستم عاملهای دیگر مثل لینوکس و OS X و ... هم کامپایل کنید. پیشنهاد می کنم که در این خصوص تحقیق کنید:
http://www.paxcompiler.com/

موفق باشید...