PDA

View Full Version : ایجاد tab

azitaj
شنبه 28 آذر 1394, 12:45 عصر
سلام دوستان
من می خواهم با استفاده از برنامه تلریک tab ایجاد کنم مثل برنامه آفیس
ولی نمی دونم چرا نمیشه textbox ,label دراون تب ها قرداد یااگر هم قرار میدم برای همه تب ها نشونش میده
لطفاراهنمایی کنید
ممنون

ebrahim.rayatparvar
شنبه 28 آذر 1394, 14:18 عصر
شما اگه به کد اضافه کردن تب را بلدید خوب برای اینکه در هر تبی فرم دلخواه خودتون رو طراحی کنید این کار رو باید با User COntrol انجام بدید و با زدن دکمه در منو یا هر جای دیگه یک تب اضافه می کنید و یوزر کنترل مورد نظر رو داخلش لود می کنید.

azitaj
شنبه 28 آذر 1394, 16:16 عصر
شما اگه به کد اضافه کردن تب را بلدید خوب برای اینکه در هر تبی فرم دلخواه خودتون رو طراحی کنید این کار رو باید با User COntrol انجام بدید و با زدن دکمه در منو یا هر جای دیگه یک تب اضافه می کنید و یوزر کنترل مورد نظر رو داخلش لود می کنید.

من می خوام اینجوری باشه ولی نمی تونم داخل تب ها label ,textboxبذارم مشکل من اینجاست
137532

ebrahim.rayatparvar
شنبه 28 آذر 1394, 16:41 عصر
آها مشکل تو اینه که هنور برای زیر مجموعه تب های خودت Group درست نکردی گروپ درست کن بعد بیا Add Item کن.

azitaj
شنبه 28 آذر 1394, 17:07 عصر
نمیشه من می خوام لیبل وتکست باکس بذارم این هارو نداره ،درگ هم نمیشه

ebrahim.rayatparvar
شنبه 28 آذر 1394, 17:15 عصر
نه با ردگ نیست من زمانی که میخوام با ریبون تو Devexpress کار کنم راست کلیک می کنم و همه چیز رو برام میاره تو هم یه سرچی تو سایت تلریک بزن مطمئنا میگه چه جوریه

چیز شکن بیا تو این لینک (http://www.telerik.com/help/winforms/ribbonbar-getting-started.html)من که چیز خاصی نمیبینم تو عکس 9 به راحتی میشه نوع آیتم اضافه شده رو به دکمه یا چک باکس یا تکس باکس و .... تغییر داد

azitaj
شنبه 28 آذر 1394, 17:20 عصر
combobox,checkbox,...برام میاره ولی این دوتا رو که می خوام نداره

azitaj
شنبه 28 آذر 1394, 17:45 عصر
نه با ردگ نیست من زمانی که میخوام با ریبون تو Devexpress کار کنم راست کلیک می کنم و همه چیز رو برام میاره تو هم یه سرچی تو سایت تلریک بزن مطمئنا میگه چه جوریه

چیز شکن بیا تو این لینک (http://www.telerik.com/help/winforms/ribbonbar-getting-started.html)من که چیز خاصی نمیبینم تو عکس 9 به راحتی میشه نوع آیتم اضافه شده رو به دکمه یا چک باکس یا تکس باکس و .... تغییر داد
یعنی این کدبنویسم می تونم توی تب لیبل بذارم