PDA

View Full Version : سوال: اتصال drop down list ها به هم

mansoure_p
شنبه 28 آذر 1394, 16:29 عصر
سلام، من همچین فرمی دارم.137525 وقتی روی نمایش زیر گروه ها میرم این فرم رو به من نشون میده.137526
وقتی در قسمت ویرایش کلیک میکنم همچین فرمی دارم.137527

وقتی عنوان گروه رو انتخاب میکنم، زیر گروههای مربوط به اون گروه نشون داده میشه. مشکل من اینجاست که میخوام وقتی روی قسمت ویرایش یک زیر گروه کلیک کنم،عنوان گروه و عنوان انگلیسی گروه رو از دیتابیس بخونه و نمایش بده.و کاربر مجبور نباشه دوباره همه چیز رو از اول انتخاب کنه.
این کد منه.137529 ولی همچین خطایی رو میده بهم.

'ddlDocGroupTitle' has a SelectedValue which is invalid because it does not exist in the list of items.
Parameter name: value
اینم جدولمه.137530
اینم بگم که تا وقتی دو تا drop down list ها به وابسته نبودند، همه چیز درست بود ولی وقتی خواستم عنوان گروه وقتی انتخاب شد فقط زیرگرو های مربوط بهش نمایش داده بشه با این مشکل مواجه شدم.
لطفا راهنماییم کنید.ممنون.

reddevilutd
شنبه 28 آذر 1394, 17:14 عصر
سلام
ببخشید من پاسخ سوالتن رو نمی دونم ، می خاستم ازتون بپرشم شما می دونید چه طوری می تونم چند تا listview رو به هم مرتیط کنم ؟ مثلا با انتخاب هر آیتم ، توی listview دوم ، زیر گروه مربوط به اون آیتم نمایش داده شه.
مرسی

mansoure_p
شنبه 28 آذر 1394, 18:20 عصر
من دو تا لیست ویو رو به هم تا به حال متصل نکردم ولی کدی رو که برای drop dwon list ها نوشتم میفرستم.137538

mansoure_p
شنبه 28 آذر 1394, 18:23 عصر
لطفا کمک کنید!!!!!

notlikeothers
یک شنبه 29 آذر 1394, 09:50 صبح
خب کافیه آی دی او سطر رو با کوئری استرینگ پاس کنید به صفحه ویرایش و در لود صفحه ویرایش تکس باکس و دراپ ها رو با اون ای دی بایند کنید

mansoure_p
یک شنبه 29 آذر 1394, 16:49 عصر
salam dooste aziz. man daram id onn satr ro ba estefade az command argument migiram,va tamae form hayi ke didi,hamash dar yek safhe dar yek multiview hast,motevajehe manzooretoon nemisham.mishe bishtar rahnamyi konid.

notlikeothers
دوشنبه 30 آذر 1394, 10:07 صبح
خب شما اگه ای دی گروه رو دارید یه دیتا ست بنویسید که با ایدی گروه تیبل پر کنه بعد با این کد به سطرهاش دست رسی دارید و میتونید تکس باکس و ... رو بایند کنید این عملیات رو بزراید رو رویداد لود.

textbox1.text=dataset1.table[0].rows[0]["fieldname"].tostring();