PDA

View Full Version : سوال: کتابخانه پیش فرض کلمات

amini699
جمعه 04 دی 1394, 21:44 عصر
سلام من این نمونه که گذاشتم میشه داخل وی بی6 هم این کار رو انجام داد موقع تایپ کلمات پیش فرض از بانک بخونه ممنون

naeim_1369
شنبه 05 دی 1394, 11:08 صبح
سلام دوست عزیز، نمونه ای که گذاشتم نام کشور و نام ماه میلادی رو تعریف کردم،
آیا باید بصورت Dropdown باشه یا همینجوری هم قبوله؟؟ :لبخند:
اگه باید DropDown باشه باید یه لیست باکس یا کمبوباکس تعریف کنی که Top و Left آن محل Focus باشه و به ترتیب به آنها add کنی
موفق باشید

ایلیا آخوندزاده
شنبه 05 دی 1394, 13:27 عصر
سلام
معمولا برای استفاده از متون آماده از ComboBox استفاده میشه.

amini699
شنبه 05 دی 1394, 22:57 عصر
سلام دوست عزیز، نمونه ای که گذاشتم نام کشور و نام ماه میلادی رو تعریف کردم،
آیا باید بصورت Dropdown باشه یا همینجوری هم قبوله؟؟ :لبخند:
اگه باید DropDown باشه باید یه لیست باکس یا کمبوباکس تعریف کنی که Top و Left آن محل Focus باشه و به ترتیب به آنها add کنی
موفق باشید
سلام ممنون از راهنمایی میشه نمونه ای از برنامه بذاری که وقتی داخل تکست باکس تایپ میکنیم این کمبو باکس باز بشه البته در هر محلی که فوکوس قرار داشته باشه ممنون از راهنمایی تون اگه یک نمونه بذاری ممنون میشم

amini699
سه شنبه 08 دی 1394, 22:43 عصر
سلام از دوستان کسی نیست راهنمایی کامل یا نمونه بذاره ممنون

amini699
چهارشنبه 09 دی 1394, 21:57 عصر
با سلام از اساتید گرامی کسی هست من رو راهنمایی کنه یا یک نمونه بذاره یا حداقل بگید در وب دنبال چی بگردم چون چیزی در این مورد پیدا نکردم

naeim_1369
سه شنبه 20 بهمن 1394, 00:30 صبح
با سلام از اساتید گرامی کسی هست من رو راهنمایی کنه یا یک نمونه بذاره یا حداقل بگید در وب دنبال چی بگردم چون چیزی در این مورد پیدا نکردمسلام دوست عزیزم، امینی جان،
ببینید این نمونه سورس به کارتون میاد؟

naeim_1369
شنبه 24 بهمن 1394, 20:07 عصر
با سلام مجدد؛
امینی جان راجع به اینکه از دیتابیس اطلاعات کلمه رو بگیره یه کارایی کردم ولی مطمئناً دوستان و اساتید محترم پیشنهاد خیلی بهتری دارن،
من برا دیتابیسی که استفاده کردم (برای اینکه بعداً هم ممکنه لازمت بشه) پسوورد «1234» گذاشتم؛
ولی راجع به موقعیت مکان تایپ (Focus) راهکاری به ذهنم نرسید،
دوستان دیگه اگه میتونن، خواهشاً راهنمایی کنن، چون برا خودمم لازم میشه،
ضمناً Focus با Pointer ماوس اشتباه نشه، یعنی توی تکست باکس هرجا که Focus چشمک بزنه موقعیت Left و Top لیست باکس، کمی پایین تر از اون نشون داده بشه و با تایپ هر حرف موقعیت لیست باکس جابجا بشه.

با تشکر

amini699
شنبه 01 اسفند 1394, 15:16 عصر
سلام ممنون دوست عزیز اگه کسی از اساتید هست این نمونه رو کامل کنه و بفرسته

vbhamed
یک شنبه 02 اسفند 1394, 02:49 صبح
سلام

من یه مقدار براتون تکمیل کردم تا با نحوه انجام کار آشنا بشید، ولی هنوز ادامه داره و ادامه دادنش با خودتون، بعد از تکمیل دوباره اینجا قرار بدین