PDA

View Full Version : خیلی فوریه :کسی میدونه این error چه جوری حل میشه

sm_ezadpanah
دوشنبه 06 شهریور 1385, 22:42 عصر
:متفکر: وقتی برنامه های c# رو اجرا می کنم اجرا میشه ولی وقتی برنامه های asp.net رو اجرا می کنم این error رو میده
error while trying to run project: unable to start debugging on the web server . debugging failed because inegerated windows authentication is not enabled .

reza_rad
سه شنبه 07 شهریور 1385, 10:42 صبح
این مشکل ناشی از اجرا نشدن debugger machine رو سیستم شما ست و چند دلیل می تونه داشته باشه:
1-برید توی سرویس های ویندوز و ببینید سرویس debugger machine یا اسمی شبیه به این start شده یا نه؟
2- اگه دات نت 2005 نصب کردید باید تنطیمات مربوط به سایت خودتون رو بیارید رو دات نت ورژنی که بهتون ارور میده

hamhik
سه شنبه 07 شهریور 1385, 11:09 صبح
اول برید تو قسمت سورس برنامه و خط اول اون debug=true را اضافه کنید. منظورمن این خط هست
<%@ Page Language="VB" Debug="true" AutoEventWireup="false" CodeFile="Default.aspx.vb" Inherits="_Default" %>

نکته ی دوم توجه کنید که باید IIS رو سیستم تون نصب باشه یعنی برنامه تون را هر جا سیو می کنید اون رو در پوشه ی wwwroot کپی کنید.

sm_ezadpanah
سه شنبه 07 شهریور 1385, 12:35 عصر
نکته ی دوم توجه کنید که باید IIS رو سیستم تون نصب باشه یعنی برنامه تون را هر جا سیو می کنید اون رو در پوشه ی wwwroot کپی کنید
هم iis رو نصب کردم هم پوشه رو در wwwroot کپی کردم

reza_rad
سه شنبه 07 شهریور 1385, 12:37 عصر
هم iis رو نصب کردم هم پوشه رو در wwwroot کپی کردم

مواردی که گفتم رو تست کردی؟

sm_ezadpanah
سه شنبه 07 شهریور 1385, 16:07 عصر
مواردی که گفتم رو تست کردی؟ آره بازم نشد

reza_rad
سه شنبه 07 شهریور 1385, 16:22 عصر
برید توی IIS
بعدش توی وب سایت یا virtual directory ای که دارید پروژه تون رو به اون نام می سازید راست کلیک کنید.
روی properties کلیک کنید.
بعد برید توی تب ASP.NET
ببینید روی 2 هست یا 1 یا 1.1 ؟

sm_ezadpanah
سه شنبه 07 شهریور 1385, 16:49 عصر
یعنی چی برم تو iis منظورت اینکه برم تو administrator tools و بعد برم داخل iis ????
اگه منظورت همینه اونجا که virtual directory نداریم . جایی که &#247;روژه ام رو ذخیره می کنم همون wwwroot دیگه

reza_rad
سه شنبه 07 شهریور 1385, 18:34 عصر
اگه منظورت همینه اونجا که virtual directory نداریم . جایی که &#247;روژه ام رو ذخیره می کنم همون wwwroot دیگه

وقتی شما یک پروژه از نوع web application ایجاد می کنی خودش توی IIS براش virtual directory می سازه...
من اونو گفتم.
اگه شما یکبار می رفتی توی IIS می دیدیش!

sm_ezadpanah
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 09:27 صبح
ازمتون ممنون مخصوصا حاجی راد. از اینکه پیگیر مشکل من شدید
پرسی(همون مرسی خودمونه)مشکل از همون تیک windows authentication enable بو که وقتی گذاشتم حل شد

reza_rad
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 09:47 صبح
خواهش می کنم:)