PDA

View Full Version : فروش کم اپلیکیشن در کافه بازار

mosleh68
یک شنبه 06 دی 1394, 12:44 عصر
سلام به دوستان من یه اپلیکیشن توی کافه بازار برای فروش گذاشتم اول قیمتش 2 تومن بود، متاسفانه موقعی که تایید شد فقط دو فروش داشت الانم رفته توی صفحه 1001 کافه بازار !!! قیمتش گذاشتم 1 هزار تومن یه فروش داشت !!! به نظرتون اگه الا بزارم مجانی بعد اینکه تعداد دان رفت بالا دوباره بزارم 1هزار تومن خوبه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. 150 تومن پول دادم واسم ساختن متاسفانه فروشش اینجوری بوده ... کلی ضرر حالا نمی دونم اگه لینکشو اینجا بزارم خلاف قوانین یا نه ؟

0xEHSAN
یک شنبه 06 دی 1394, 13:34 عصر
درود دوست عزیز تا جایی که من میدونم این بر خلاف قوانین کافه بازار هست باید بررسی کنی ببینی مشکل کار از کجا بوده کمبود فروش داشته میتونی برنامه تو همزمان تو چندتا مارکت بذاری یا تو سایت های دانلود آندروید بذاری و هر ایده خلاقانه ای که به ذهنت میرسه

amint70
یک شنبه 06 دی 1394, 21:07 عصر
سلام اسم برنامت چیه لینکشو بزار

Mohadi
دوشنبه 07 دی 1394, 01:26 صبح
برنامه ای که با 150 تومان ساخته شده باشه, باید همون دوباری هم که فروش رفته خداروشکر کنی : )

reza_web
دوشنبه 07 دی 1394, 09:05 صبح
من جديدا فروشم در اول ماركت بهتر از بازار شده
وحي منزل نيست كه حتما حتما در بازار بايد برنامه هاتونو بزاريد

اين همه ماركت: اول ماركت - ايران اپس - ماي اپس - كندو - پارس هاب و ...

درسته بازار بيشتر ديده ميشه ولي بقيه هم بد نيستن مخصوصا اين چندتا كه گفتم

SZsXsZS
دوشنبه 07 دی 1394, 09:56 صبح
اصلا تاجاییکه من دیدم کلا آمار دانلود برنامه های پولی زیاد نیست. مگر یک کسر کوچکی ازشون که دیگه چی باشن خیلی معروف و استثناء شدن باشن که آمار خرید بالایی داشته باشن. بقیشون حتی هزینه های خودشون رو هم دربیارن خوبه!

نمیدونم ملت هم میان چقدر مسخره میکنن کامنت های بد میذارن یارو حالا هزار تومن دو هزار تومن پول داده میاد میگه برنامهء مزخرفی بود پولم حرومتون باشه و این حرفا :لبخند:
شایدم رقابت تجاری هست و حسادت و این حرفا که میان اینطور کامنت میذارن :متفکر:

mosleh68
دوشنبه 07 دی 1394, 13:33 عصر
من جديدا فروشم در اول ماركت بهتر از بازار شده وحي منزل نيست كه حتما حتما در بازار بايد برنامه هاتونو بزاريد اين همه ماركت: اول ماركت - ايران اپس - ماي اپس - كندو - پارس هاب و ... درسته بازار بيشتر ديده ميشه ولي بقيه هم بد نيستن مخصوصا اين چندتا كه گفتم اینم لینکش : https://cafebazaar.ir/app/com.app.android.misaghlb.estelahateenglish/?l=fa توی مایکت هم گذاشتم. کدوم یکی از این مارکت ها برنامه رو میزاری صفحه اول؟

Pam.goudarzi
دوشنبه 07 دی 1394, 14:09 عصر
اینم لینکش : https://cafebazaar.ir/app/com.app.android.misaghlb.estelahateenglish/?l=fa توی مایکت هم گذاشتم. کدوم یکی از این مارکت ها برنامه رو میزاری صفحه اول؟برنامه ای که گذاشتین ، اصلا توانایی فروش خوب نداره ،چون افراد زیادی نیستن که به این اصطلاحات حداقل تو بازار نیاز داشته باشن ، طرف به جاش میره یه سرچ مجانی تو گوگل می کنه. شما باید نیاز های کاربر ها رو با برنامه برطرف کنید یا نیاز واقعی ای رو بوجود بیارین . برنامه شما هیچ کدوم از این کار ها رو نمی کنه . اگر انگلیسی تون خوبه پیشنهاد می کنم کتاب آقای Chad Mureta که داخل Google Play Books هست رو مطالعه کنید . امیدوارم موفق باشید.

Ebrahimkh
سه شنبه 08 دی 1394, 01:20 صبح
دوست عزیز اینم شد برنامه 150 هزارتومن دادی بابت این که ده دقیقه کدنویسیشه 15 دقیقه ساختن آیکناش یا همون سرچ تو گوگله

==============================
برنامتون از لحاظ ایده مساوی با صفره
==============================

اگه اول مجانی بزنی بعد بخوای پولیش کنی بازار قبول نمی کنه

Mohadi
سه شنبه 08 دی 1394, 02:29 صبح
دوست عزیز اینم شد برنامه 150 هزارتومن دادی بابت این که ده دقیقه کدنویسیشه 15 دقیقه ساختن آیکناش یا همون سرچ تو گوگله

دوست عزیز این طرز تفکر باعث شده گند زده بشه تو بازار کار.
من موقعی که دانشجو بودم پروژه دانشجویی در مسخره ترین و بدترین حالتش زیر 300 انجام نمیدادم الان که سال ها گذشته هیچی.
زمان طول کشیدن برای ساخت یک برنامه توسط برنامه نویس کمه , ولی هرکسی نمیتونه اینکارو انجام بده. کسایی که با همچین قیمت های تخیلی مثل 150 تومن اپ اندروید میسازن درواقع به خودشون و حرفه اشون دارن فحش خوار مادر میدن.

البته اینم هست که اندروید کلا به گند کشیده شده دیگه هر ننه قمری از خونه اش قهر میکنه میخواد برنامه نویس اندرویدبشه.

mosleh68
چهارشنبه 09 دی 1394, 14:10 عصر
نمی دونم تایپیک های بالای دوستان بعنوان راهنما گوش کنم یا توهین !!!! در هر صورت " برگ ها زمانی میریزند که فک می کنند طلا شده اند !!!

pbm_soy
چهارشنبه 09 دی 1394, 22:57 عصر
دوست عزیز من برنامه شما را نصب نکردم ولی ایراد اصلی محتوای برنامه است!
بهتر بود قبل از شروع برنامه تحقیق میکردید برنامه هایی دراین حد زیاد است حتی بررسی میکردید چنین برنامه هایی باچه نرخی ارایه میشوند و چه تعداد خرید و دانلود شدند؟!
در مورد هزینه هم باید بگم ۱۵۰ تومان هزینه زیادی نیست برای تولید یک محصول !
در ضمن معلوم نیست شاید بعدا فروشش بیشتر بشه! البته این خوشبینی است بعید میدانم!
همچین برنامه ای با این محتوا بهتر است رایگان انتشار بدهید هرچند که هزینه کرده باشید! بجاش میتوانید از تبلیغات و غیره درامد کنید
ویا اینکه رایگان بذارید و تولیدات دیگرتون را در آن معرفی کنید

vahid03
یک شنبه 13 دی 1394, 19:16 عصر
البته اینم هست که اندروید کلا به گند کشیده شده دیگه هر ننه قمری از خونه اش قهر میکنه میخواد برنامه نویس اندرویدبشه.

دوسته عزیز اینکه باعث خوشحالیه ! فکر میکنید الان این همه امکانات دیجیتال در اختیار دارید فقط یک نفر یا یه گروه کوچیک چند صد نفره ایجادش کردند؟ نه عزیز

هرچقدر برنامه نویس اندروید یا هر برنامه نویسی دیگه بیشتر بشه باعث خوشحالیه چون نتیجش پیشرفته نه پس رفت. با جمله شما به یاد قدیم افتادم یادمه زمانی بود برخی از برنامه نویس های وطنی از آموزش طراحی یک قالب ساده برای یک سیستم اوپن سورس ممانعت می کردند تا خدا نکرده دست زیاد میشه کاسبیه ما کساد غافل از این که نمیدونستند اطلاعات رو نمیشه جلوشو گرفت الان همونا دارن فیلم آموزشی رایگان میزارن تو سایتشون تا شاید از این طریق بازدید کسب کنند.

امیدوارم از حرف های من حقیر ناراحت نشده باشید.

gjmkdyttyhujk
یک شنبه 13 دی 1394, 21:41 عصر
دوسته عزیز اینکه باعث خوشحالیه ! فکر میکنید الان این همه امکانات دیجیتال در اختیار دارید فقط یک نفر یا یه گروه کوچیک چند صد نفره ایجادش کردند؟ نه عزیز

هرچقدر برنامه نویس اندروید یا هر برنامه نویسی دیگه بیشتر بشه باعث خوشحالیه چون نتیجش پیشرفته نه پس رفت. با جمله شما به یاد قدیم افتادم یادمه زمانی بود برخی از برنامه نویس های وطنی از آموزش طراحی یک قالب ساده برای یک سیستم اوپن سورس ممانعت می کردند تا خدا نکرده دست زیاد میشه کاسبیه ما کساد غافل از این که نمیدونستند اطلاعات رو نمیشه جلوشو گرفت الان همونا دارن فیلم آموزشی رایگان میزارن تو سایتشون تا شاید از این طریق بازدید کسب کنند.

دوست من هر کاری ارزشی داری و نمیشه که رایگان مطلبی که براش زحمت کشیده شده رو در اختیار کسی قرار داد. اگه کسی هم این کار رو انجام میده لطف میکنه. بزرگی میکنه. الان کسانی هستند در بازار که دانشگاه هم نرفتند و دارند کتاب و برنامه های بسیار ساده درست می کنند و فروش افراد دیگه رو تحت تاثیر قرار میدند. الان تو سایت استک هر سوالی نمی تونید بپرسید، چپ و راست منفی میدند بهتون. به نظر من اگه یه اتحادیه مانندی باشه و از حقوق برنامه نویسان دفاع کنه اونوقت اوضاع برنامه نویسان بهتر میشه. مثلا اتحادیه بیاد برنامه نویس ها رو حمایت کنه و نرخی هم برای کارها تعیین بشه و این رو به صورت عرف دربیاره که دیگه خیال همه راحت بشه آقا قیمت فلان برنامه این قدر میشه و از این دست مسایل. بعد حالا دیگه کسی نتونه با انتشار اپلیکیشن های ساده بیاد بازار رو در دست بگیره. این کار اگه انجام بشه به نظرم خیلی به نفع برنامه نویسان میشه و افراد دیگه یا باید سوادشون رو ببرند بالا یا که بیخیال برنامه نویسی بشند. ولی بعید می دونم این کار عملی بشه.

Mohadi
دوشنبه 14 دی 1394, 00:37 صبح

سلام
دوست و احتمالا همکار عزیزم خطاب تند بنده رو به عده ای بود که با ارائه محصول با قیمت های نامناسب سوای چگونگی کیفیتش باعث خراب شدن جایگاه اجتماعی و اقتصادی همکارهای دیگه اشون میشن.
اینکه برنامه نویس ها توی هر زبانی به سطح کمی و کیفی بالایی برسن جای تقدیر و خوشحالی داره و مزیت هاش برکسی پوشیده نیست.
اما زمانی که بزرگواری برای بدست آوردن بازار رقابت همچین استراتژی ناخوشآیندی رو اتخاذ میکنه که علاوه بر وجه ی خودش وجه همکارانش رو هم زیر سوال میبره واقعا جای تامل داره. سوای این جریان , هر عزیزی بدون داشتن تحصیلات مناسب و یا تحصیلات نامربوط به رشته کامپیوتر این روزها قصد روآوردن به برنامه نویسی اندروید رو پیدا میکنه. یادمه یک زمانی هرکس بی کار میشد میخواست پرورش قارچ بزنه , امروزم از نظر بنده برنامه نویسی اندروید شرایط مشابهی پیدا کرده.

بهتر میبود کلام بنده ارو به صورت کامل نقل قول میگرفتید تا سوبرداشت بر این نشه که من از پیشرفت برنامه نویسی در این پلت فورم ناراضیم یا میترسم بی کار بشم. بلکه نارضایتی من از پایین اومدن سطح کیفی و فرهنگی و اخلاقی خود برنامه نویس های اندروید هست نه برنامه های اندروید.

مع ذالک شما هم اگر با سخنی از من و پرگویی کردنم رنجیده شدید, پوزش بنده ارو بپذیرید و امیدوارم توضیحات برای رفع کدورت کافی بوده باشه.