PDA

View Full Version : سوال: استفاده از یک شی تعریف شده در Thread با مقادیر متفاوت

mosi20
دوشنبه 07 دی 1394, 16:04 عصر
سلام
من توی فرمم یک شی با استفاده از toolbox میسازم
حالا میخوایم ۵ تا Thread همزمان استفاده اجرا کنم توی همین کلاس
و در هر Thread میخوام به متغیری که اون شی اولم داره را مقادیر متفاوت بدم
میخواستم ببینم همچین چیزی اصلا عملی هست یا نه؟
درست کار میکنه؟
یعنی اصلا میخواستم بدونم آیا مقادیر یک شی در یک Thread با مقادیر همان شی در یک Thread دیگر فرق داره؟
یا بر اساس خود شی هست این مقادیر
به دلایلی مجبورم فقط از ۱ شی استفاده کنم
خواهشا راهنمایی کنید

fakhradin
دوشنبه 07 دی 1394, 16:13 عصر
یا سلام و خسته نباسید
مشکلی در اجرای 5 یا بیشتر thread به صورت همزمان یا متوالی وجود ندارد و در صورت مدیریت درست thread ها برای شما کاملا clear اجرا می شود و اینکه همه threadها باید دارای یک شی ورودی یکسان باشن اصلا قانونی وجود ندارد شما می تونید دو تابع یا چند پارامتر مختلف را به thread های خود اختصاص دهید

mosi20
دوشنبه 07 دی 1394, 16:24 عصر
مشکلی که هست اینکه من این شی ای که دارم مال یک کامپوننت هست و نمیشه به صورت پارامتر به ترد ارسالش کنم
میخوام یه راهی پیدا کنم که این شی مخصوص این کامپوننت را یک جوری ازش با مقادیر متفاوت به صورت همزمان استفاده کنم

fakhradin
دوشنبه 07 دی 1394, 16:29 عصر
مشکلی که هست اینکه من این شی ای که دارم مال یک کامپوننت هست و نمیشه به صورت پارامتر به ترد ارسالش کنم
میخوام یه راهی پیدا کنم که این شی مخصوص این کامپوننت را یک جوری ازش با مقادیر متفاوت به صورت همزمان استفاده کنم

می شه لطف کنید کامپوننت تون رو اینجا آپ کنید ولی بعید می دونم که نشه چون شما می تونی همون شی رو توی یک تابع فراخونی کنی و بعد اون تابع رو برای thread ارسال کنی به همین راحتی

mosi20
دوشنبه 07 دی 1394, 16:37 عصر
کامپوننت kylix هست
تا ۱۲ تاشو اضافه میکنم به فرمم ارور میده در واقع من ۱۶ تاشو باید اضافه کنم ( ۱۶ تا ترد میخوام اما توی مثال گفتم ۵ تا ) ( ارورش را هم ضمیمه کردم )
اسم شی axKylixSMS هست
ببین میتونی تو ۱۶ تا ازش را استفاده کنید

mosi20
پنج شنبه 10 دی 1394, 17:06 عصر
کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟