PDA

View Full Version : تبدیل پروژه 2013 به 2010 و استفاده آن در VS 2010

G.hemati
یک شنبه 13 دی 1394, 11:59 صبح
با سلام
چطوری میشه پروژه 2013 رو به 2010 تبدیل کرد و اون رو در محیط VS 2010 استفاده کرد

ر لینک زیر پروژه ای هست که میخوام با 2010 استفاده کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

http://s3.picofile.com/file/8229781350/lastSessionHome.rar.html

محمد رضا فاتحی
یک شنبه 13 دی 1394, 13:53 عصر
سلام دوست عزیز...
پروژه هایی که داخل ویژوال استدیو ایجاد می شن شامل فرم ، کلاس رفرنس ها ، فایلهای متفرقه و ... هستند که بصورت فایلهایی مستقل به پروژه اتچ شده اند...
شما به راحتی می توانید یه پروژه توی vs2010 ایجاد کنید و مواردی که عرض کردم خدمتتون رو به پروژه جدید اضافه کنید...
یه روش دیگه هم هست که همیشه جواب نمیده ولی چند بار برای خودم انجام شد اینه که می تونید فایل sln رو با نوت پد باز کنید و ورژن رو بصورت دستی تغییر بدید...ولی باید قبلش سرچ کنید که عدد ورژن 2010 چنده...ولی بازهم میگم همیشه جوابگو نیست

c0mmander
یک شنبه 13 دی 1394, 18:21 عصر
سلام دوست عزیز...
پروژه هایی که داخل ویژوال استدیو ایجاد می شن شامل فرم ، کلاس رفرنس ها ، فایلهای متفرقه و ... هستند که بصورت فایلهایی مستقل به پروژه اتچ شده اند...
شما به راحتی می توانید یه پروژه توی vs2010 ایجاد کنید و مواردی که عرض کردم خدمتتون رو به پروژه جدید اضافه کنید...
یه روش دیگه هم هست که همیشه جواب نمیده ولی چند بار برای خودم انجام شد اینه که می تونید فایل sln رو با نوت پد باز کنید و ورژن رو بصورت دستی تغییر بدید...ولی باید قبلش سرچ کنید که عدد ورژن 2010 چنده...ولی بازهم میگم همیشه جوابگو نیست

کاملا تایید میشه روش تغییر فایلها sln همیشه جواب نمیده.اما باید در فایل sln :
فرمت ورژن رو 11 در نظر بگیری : Format Version 11.00
و یک قسمت داره نوشته شده # Visual Studio 2015 (یا هر چیزی که پروژه اصلی با اون ساخته شده) رو به # Visual Studio 2010 تغییر بدی
من میخواستم برای یک دوستی پروژه ای که با ویژوال 2015 داشتم رو تبدیل کنم به 2010 نشد. البته با تغییر <TargetFrameworkVersion>v4.5</TargetFrameworkVersion> به <TargetFrameworkVersion>v4</TargetFrameworkVersion> در فایل csproj به وسیله فایل csproj پروژه بالا میاد.

G.hemati
یک شنبه 13 دی 1394, 23:43 عصر
ممنون از پاسخ دوستان و اساتید گرامی

مشکلم با فرمها و کلاسها و دیگر آبجکتها تقریباً حل شده و تونستم کدهای مورد نیاز رو استخراج کنم

فقط مشکلم با دیتابیسش حل نشده و هر کاری کردم کانکت نشد تا ببینم از چه داه ها و کوئری ها استفاده کرده. اصلا کوئری یا استورد پروسجر استفاده شده

راستش این نمونه رو من برای هش کردن یوزر پسورد در فرم لاگین نیاز دارم .

ممنون

G.hemati
دوشنبه 14 دی 1394, 19:49 عصر
سلام
من از نمونه پست 1 برای هش کردن یوزر و پسورد در فرم لاگین استفاده کردم. فقط نمیدونم چرا، با اینکه یوزر و پسورد رو درست وارد میکنم پیغام "اشتباه است" بر میگردونه و لاگین نمیشه . چون من نتونستم دیتابیس، این نمونه رو باز کنم، گفتم شاید یه کوئری یا ابزار دیگری استفاده شده و من بیخبرم

از دوستان ممنون میشم اگه تونستن دیتابیس رو باز کنن بفرماین که از کوئری استفاده شده یا نه

G.hemati
دوشنبه 14 دی 1394, 22:37 عصر
سلام، این کد فرم لاگینه که از نمونه پست 1 استفاده کردم

using System;using System.Collections.Generic;
using System.ComponentModel;
using System.Data;
using System.Drawing;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;
using System.Windows.Forms;
using FMessegeBox;
using prg_soft.Helpers;

namespace prg_soft
{
public partial class FrmLogin : Form
{
public FrmLogin()
{
InitializeComponent();
}

private void BtnLogin_Click(object sender, EventArgs e)
{

if (TxtUserName.Text == "")
{
FMessegeBox.FarsiMessegeBox.Show("نام کاربری را وارد نمایید", "پیغام", FMessegeBoxButtons.Ok,
FMessegeBoxIcons.Exclamtion);
TxtUserName.Focus();
return;
}

if (TxtUserPass.Text == "")
{
FMessegeBox.FarsiMessegeBox.Show("گذر وازه را وارد نمایید", "پیغام", FMessegeBoxButtons.Ok,
FMessegeBoxIcons.Exclamtion);
TxtUserPass.Focus();
return;
}

var LINQData = new LINQDataContext();
var query = from userObject in LINQData.TblLogins
where userObject.UserName.Equals(TxtUserName.Text.Trim() ) &&
userObject.UserPass.Equals(Md5Encoder.CreateMd5Has h(TxtUserPass.Text))
select userObject;

if (query.Any())
{
this.Hide();
new FrmMain().ShowDialog();
}
else
{
FMessegeBox.FarsiMessegeBox.Show("نام کاربری یا گذر واژه اشتباه است", "پیغام", FMessegeBoxButtons.Ok,
FMessegeBoxIcons.Error);
TxtUserName.Focus();
}
}

private void BtnExit_Click(object sender, EventArgs e)
{
var result = FMessegeBox.FarsiMessegeBox.Show("آیا برای خروج مطمدنید", "تایید", FMessegeBoxButtons.YesNo,
FMessegeBoxIcons.Question);
if (result == DialogResult.Yes)
{
Application.Exit();
}
}

}
}

ممنون میشم ایرادش رو بفرمایین