PDA

View Full Version : کار با زمان

hamedinho
سه شنبه 07 شهریور 1385, 15:49 عصر
می خوام وقتی روی یک گزینه کلیک شد بعد از یه زمان معینی یه عملی مثل یک پیغام ظاهر بشه ... لطفا ثانیه /ساعت/روز/هفته/ماه/سال

alimaker
سه شنبه 07 شهریور 1385, 16:17 عصر
اول جستجو بعد سوال این اولیش:http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=50824&highlight=%D2%E3%C7%E4
میتونید فایل پیوست رو دانلود و استفاده کنید . بازم هست

hamedinho
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 15:47 عصر
آقاچیزی که می خواستم پیدا نکردم ..
من می خوام در هر رکورد یک چک باکس داشته باشم و در بعضی از رکورد ها که تیک خورد بعد از زمان معینی یه پیقام بده و شماره رکورد رو هم بده ..
بزارید بگم می خوام چی کا رکنم ...
یه سیستم برای یه دامداری بزرگ که اطلاعات هر گاو رو بگیره و ویرایش کنه و گاوها هر کدوم که هر چند روز یا چند هفته باید وارسی بشن یا آمپولی چیزی بخورن . من می خوام وقتی برنامه بالا آمد صفحه ای مبنی بر کارهایی که مسئول اونجا باید بکنه رو نمایش بده .

Ali_Fallah
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 15:53 عصر
منظور شما صفحه پیغام هست که در شروع برنامه فعال بشه ...

alimaker
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 17:57 عصر
راهها و الگوریتم های زیادی برای حل این مسئله وجود داره از جمله اینکه :
همواره تاریخ جاری سیستم رو در یک فیلد ذخیره کنی بعد با استفاده از تکه کدی که در همین تالار هم نمونه ای از اون وجود داره اختلاف تاریخ موعد(آمپول زدن) رو با تاریخ جاری به سال و ماه و روز پیدا کنی . در فرم آگاهی( مطلع شدن کاربر) هم کدی بنویسی که در زمان load شدن پیغام مورد نظر را بده . نمیدونم منظورم رو فهمیدی یا نه ولی اگه نمونه ای آپلود کنی بهتر میتونیم کمکت کنیم .

hamedinho
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 21:08 عصر
ممنونم ولی من زیاد حرفه ای نیستم و در کل برنامه پیچیده ای فکر نمی کنم باشه که بدم کسی برام بنویسه . البته من چنتا برنامه برای شرکت یکی از فامیلا نوشتم ولی تا حالا با زمان سرو کار نداشتم ولی دنبالش نبودم.
اگر می تونید یه نمونه ساده آپ کنید بقیشو خودم می فهمم دیگه انقدر هم آی کیو نیستم.
اگر در همین تالار هست لطفا لینک بدین چون جستجو زیاد جواب نمیده .

moustafa
پنج شنبه 09 شهریور 1385, 17:22 عصر
یه نمون خودت بساز رو جوابش بچه کارکنند اونطوریکه مدنظرت