PDA

View Full Version : قیمت گذاری بر روی پروژه

arminbadakh
دوشنبه 14 دی 1394, 20:32 عصر
سلام من سفارش ساخت پروژه ای با امکانات زیر دریافت کردم میخوام به من در قیمت گذاری کمک کنید

ساخت یک وب سایت وردپرس با غالب اختصاصی (البته ساده )
ساخت یک اپلیکیشن اندروید با
1 - اکتیویتی اسپلش با دیزاین سفارشی و انیمیشن
2-اکتیویتی اصلی با دیزاین سفارشی و انیمیشن
2- بخش البوم تصاویر : دریافت تصاویر از سایت و نمایش انها در سه بخش یا سه البوم جدا از هم (بعد از اولین دریافت تصاویر در حافظه ذخیره میشن و تصاویر دخیره شده دوباره دریافت نمیشن ولی اگر کاربر درون سایت تصاویر جدید قرار بده انها هم دانلود میشن و نمایش داده میشن
3 - البوم صوتی شامل گلچین مداحی ها (البته فایل های مداحی به صورت لوکال هستن و از سرور گرفته نمیشن)
4-البوم فیلم ها که بازم دوتا فیلم هست که به صورت لوکال هستن و نمایش داده میشن
5 - قسمت زندگی نامه که درونش سه تا زندگی نامه هست که هرکدوم به صورت جدا از هم نمایش داده میشوند
6-اجرا شدن یک موسیقی در پس زمینه ی نرم افزار (یعنی وقتی کاربر بر وارد اپلیکیشن میشه اهنگ به صورت خودکار شروع به بخش شدن میکنه )

arminbadakh
دوشنبه 14 دی 1394, 20:36 عصر
به نظره خودم دو تومان میتونه مناسب باشه ولی میخوام نظره شماها رو هم بدونم که قیمت بی راهی نداده باشم ممنون

gjmkdyttyhujk
دوشنبه 14 دی 1394, 20:37 عصر
حدود 600-800 هزار تومن به نظر من معقولانه باشه. البته تا حدود 1200 هم میتونه این عدد بیشتر بشه به نظرم.

hamedg1366
دوشنبه 14 دی 1394, 20:48 عصر
دوست عزیز برای کارت ارزش قائل باش ، زیر 1.5 به هیچ وج

msroid
دوشنبه 14 دی 1394, 21:19 عصر
حداقل 2.5 بگو که در نهایت هر اتفاقی هم افتاد هر چونه ای هم که زدن به 2 برسه. کمتر از اینم قیمت نده.
همه سفارشی سازی ها در محاسبه قیمت تاثیر به سزایی دارن. چون بیس کار یه اپلیکیشن اندرویدی با امکانات اولیه اندروید هست و حالا هر سفارشی سازی که بخواد انجام بشه هزینه جدا گونه باید دریافت بشه.

arminbadakh
دوشنبه 14 دی 1394, 22:18 عصر
"
حدود 600-800 هزار تومن به نظر من معقولانه باشه. البته تا حدود 1200 هم میتونه این عدد بیشتر بشه به نظرم."

800 هزار تومان یک وقت زیاد نباشه واسه یک سایت و یک اپ اندرویدی ؟؟ :ناراحت: فقط نزدیکه 150 شده پوله هاست و دامینش حالا به شب بیدار موندا و اینجور چیزاش کاری ندارم :گریه:

gjmkdyttyhujk
دوشنبه 14 دی 1394, 22:34 عصر
"
حدود 600-800 هزار تومن به نظر من معقولانه باشه. البته تا حدود 1200 هم میتونه این عدد بیشتر بشه به نظرم.
"

800 هزار تومان یک وقت زیاد نباشه واسه یک سایت و یک اپ اندرویدی ؟؟ :ناراحت: فقط نزدیکه 150 شده پوله هاست و دامینش حالا به شب بیدار موندا و اینجور چیزاش کاری ندارم :گریه:

درست میگید من اصلا سایت رو متوجه نشدم. بله با وجود سایت حدود 1.5 با حتی بیشتر می تونه خوب باشه.

Mohadi
چهارشنبه 07 بهمن 1394, 20:01 عصر
این برنامه ی خوب و مناسبی برای تخمین هزینه پروژه اندرویدی هست :
https://cafebazaar.ir/app/net.netau.mohad.notroid/?l=fa

92vdic
پنج شنبه 08 بهمن 1394, 00:03 صبح
دوست عزیز زیر 3 تومن نمیرزه .
هیچی نباشه دست کم 1 ماه درگیری داره