PDA

View Full Version : سوال: encrypt کردن فایل های صوتی

cancer_448
چهارشنبه 16 دی 1394, 11:08 صبح
سلام دوستان من میخوام یه چیزی شبیه player درست کنم که یه تعداد اهنگ تو library اون ذخیره میشه و فقط همون اهنگا پخش میشه، اما بعد از ساخت exe کاربر اصلا به خود فایلای صوتی درون برنامه دسترسی نداشته باشه
میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم اینکارو انجام بدم؟

ژیار رحیمی
چهارشنبه 16 دی 1394, 11:21 صبح
سلام.اگر تعداد فایل های صوتی محدود و کم حجم هست بهتره به جای Encrypt و Decrypt کردن فایل ها.فایل ها رو به Resource برنامه اضافه کنی که کاربر دسترسی نداره

cancer_448
چهارشنبه 16 دی 1394, 13:45 عصر
سلام.اگر تعداد فایل های صوتی محدود و کم حجم هست بهتره به جای Encrypt و Decrypt کردن فایل ها.فایل ها رو به Resource برنامه اضافه کنی که کاربر دسترسی نداره
فایل ها حدود 2000 تا هست که تقریبا 6گیگ حجمشه
بنظرتون این تعداد رو میشه با این روشی که گفتید انجام داد؟

abdullah20
چهارشنبه 16 دی 1394, 14:06 عصر
فایل ها را باید رمزنگاری کنید تا کاربر به هیچ عنوان نتونه به اونها دسترسی داشته باشه

ژیار رحیمی
چهارشنبه 16 دی 1394, 14:17 عصر
فایل ها حدود 2000 تا هست که تقریبا 6گیگ حجمشه
بنظرتون این تعداد رو میشه با این روشی که گفتید انجام داد؟

جالبه(یه تعداد اهنگ )برابر2000 فایل صوتی=6گیگ ؟؟!!!!میخوای روی چی رایت بزنی.
دوست گرامی تا جایی که امکان داره و کیفیت فایل هم از دست نره حجم فایل هارو کاهش بده بعد استفاده کن

cancer_448
چهارشنبه 16 دی 1394, 16:26 عصر
جالبه(یه تعداد اهنگ )برابر2000 فایل صوتی=6گیگ ؟؟!!!!میخوای روی چی رایت بزنی.
دوست گرامی تا جایی که امکان داره و کیفیت فایل هم از دست نره حجم فایل هارو کاهش بده بعد استفاده کن
قراره یه برنامه برای یه دفتر انتشارات که کارش در زمینه موسیقی هست بنویسم و میخواد این اهنگارو یه جا جمع کنه زیاد نمیتونم به حجم دست بزنم

cancer_448
چهارشنبه 16 دی 1394, 16:27 عصر
فایل ها را باید رمزنگاری کنید تا کاربر به هیچ عنوان نتونه به اونها دسترسی داشته باشه
خب چطوری باید اینکارو کنم؟

t3rr0r1st
پنج شنبه 17 دی 1394, 08:27 صبح
فایل ها رو به صورت آرایه بایتی بخونید.
آرایه بایت رو با الگوریتم های بر گشت پذیر رمز کنید و روی هارد ذخیره کنید.
برای اجرای فایل ها آنها را به صورت آرایه بایتی خوانده و بعد از رمزگشایی به صورت stream اجرا کنید.