PDA

View Full Version : مشکل در ادامه مطلب

ligertaha
چهارشنبه 16 دی 1394, 13:23 عصر
سلام من در صفحه اصلی سایت یه قسمت برای اخبار دارم که زمانی که کاربر روی اخبار کلیک میکنه باید متن کامل خبر نمایش داده بشه ولی وقتی روی ادامه مطلب یا خود عنوان خبر کلیک میکنم در صفحه ای که باز میشه چیزی نمایش نمیده با کامپوننت k2 هم همین حالت بود هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم اگر دوستان لطف کنن با جزئیات توضیح بدن که باید چکار کنم چون مبتدی هستم
سایت فعلا لوکال هست و خودم طراحی کردم

kabootar_y
چهارشنبه 16 دی 1394, 17:25 عصر
اینطور که متوجه شدم شما از جوملا استفاده می کنید
شما افزونه ای که قصد دارید توسط اون اخبار رو در صفحه اصلی نمایش بدینمعرفی کنید یا.لینک دانلود بدید تا مشکلش رو رفع کنیم و بهتون بدیم

ligertaha
چهارشنبه 16 دی 1394, 18:17 عصر
بله از جوملا 3.4 استفاده میکنم از کامپوننت k2 برای نمایش مطالب استفاده میکنم
البته فکر میکنم یه قسمت کار رو بلد نیستم چون با مدیریت محتوای خود جوملا هم همین مشکل رو دارم
توی بعضی اموزش ها اشاره شده که به مطالب باید منو اختصاص داد ولی متوجه نشدم منظورشون چیه چون برا اخباری که هر لحظه عوض میشن منطقی نیست که برای هر مطلب یه منو اختصاص بدم!!!

ligertaha
شنبه 19 دی 1394, 12:48 عصر
حل شد
برای دوستانی که بعدا به این مشکل بر میخورند
من در کدهایی که در index.php نوشته بودم یه اشتباهی کرده بودم که کامپوننت رو فراخونی نکرده بودم (میدونم این اشتباها مسخره هست ولی برای یه مبتدی عجیب نیست)
در واقع به جای این که از <jdoc:include type="component" /> استفاده کنم اشتباها از <jdoc:include type="modules" name="news" style="xhtml" /> استفاده کرده بودم
البته الان میخوام همین رو چند ستونه کنم که تنظیمات مطالب متاسفانه اجرا نمیشه و هنوز نمیتونم این کار رو انجام بدم (نمیدونم به نحوه ی تعریف کامپوننت ربط داره یا نه)
که اگر از دوستان حرفه ای کسی راهنمایی کنه خوشحال میشم