PDA

View Full Version : چرا مدیرا ایقد رو تاپیک ها حساس شدن

tanavar_ayat
جمعه 18 دی 1394, 21:30 عصر
این چ وضعشه بابا اینکارا ینی چی تو هر 10 تاپیک 8 تا رو حذف میکنین بابا دست از اینکاراتون بردارین یکم کمتر حذف کنید . هیچ سیر نشدین این همه حذف این همه انتقال تاپیک به اینور و انور یکم ب فکر جامعه برنامه نویس باشین

با تشکر

pbm_soy
جمعه 18 دی 1394, 22:36 عصر
من مدیر نیستم
فکر میکنم این تاپیک را در تالار درستی عنوان نکردید!

همه از سانسور خوششون نمیاد ولی درکل خیلی از کاربران جملات بی ربط و یا از کلمات ناجور استفاده میکنند و یا خیلی وقتها توهین میکنند!
زیاد دیدم کاربران از مسند قضاوت مطلب نوشتند درحالی که فکر نمیکنم اینجا کسی قاضی باشد و یا اینکه توانایی و قابلیت اینکار را داشته باشند متاسفانه این قضاوت در بین مردم کشور ما فرهنگ شده!
ویا خیلی وقتها کاربری خودش را برکاربران دیگر ارجح میداند!

لطفا نوشته های کاربران این سایت را با سایتهای معادل خارجی مقایسه کنید چند درصد جملات بی ربط و توهین آمیز و مستحجن و غیره نوشته شده است؟
این نظر من بود هرچندکه تاپیک مدیران عزیز را خطاب قرار داده است

failure
جمعه 18 دی 1394, 22:51 عصر
من مدیر نیستم
فکر میکنم این تاپیک را در تالار درستی عنوان نکردید!

همه از سانسور خوششون نمیاد ولی درکل خیلی از کاربران جملات بی ربط و یا از کلمات ناجور استفاده میکنند و یا خیلی وقتها توهین میکنند!
زیاد دیدم کاربران از مصند قضاوت مطلب نوشتند درحالی که فکر نمیکنم اینجا کسی قاضی باشد و یا اینکه توانایی و قابلیت اینکار را داشته باشند متاسفانه این قضاوت در بین مردم کشور ما فرهنگ شده!
ویا خیلی وقتها کاربری خودش را برکاربران دیگر ارجح میداند!

لطفا نوشته های کاربران این سایت را با سایتهای معادل خارجی مقایسه کنید چند درصد جملات بی ربط و توهین آمیز و مستحجن و غیره نوشته شده است؟
این نظر من بود هرچندکه تاپیک مدیران عزیز را خطاب قرار داده است

من از بچگی شمارو توی این سایت دیدم استاد ،خواستم یه عرض ادبی کنم به شما . ولی دوستمون هم راست میگن خیلی دارین حذف میکنین که واقعا ادمو تو یاس و ناامیدی میزاره

محمد آشتیانی
جمعه 18 دی 1394, 23:31 عصر
سلام
اولین ایراده این تاپیک اینه که در تالار درستی مشکل رو مطرح نفرمودید
مطلب بعدی اینه که هیچ تاپیکی بدون علت حذف نمیشه ، حتما اگر قوانین سایت رعایت بشه این اتفاق نمیفته ، ضمن اینکه اگر کاربری احساس کرد تاپیکش به ناحق حذف شده ، کافیه مشکل رو با مدیران ارشد در میون بگذاره تا رسیدگی بشه و اگر احیانا اشتباهی انجام شده ، باعث ضایع شدن حق کاربری نشه
در مورد انتقال تاپیک ها هم ، اگر در تالار مربوطه سوال مطرح بشه این اتفاق نمیفته
در نظر داشته باشید برای مثال صرف اینکه تالار سی شارپ از بقیه تالار ها شلوغ تر هست ، دلیل نمیشه که هر سوالی بی ربط به سی شارپ داخلش مطرح بشه.

موفق باشید.