PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن تاریخ مربوطه برای تعداد رکورد کپی شده

rero.639
دوشنبه 21 دی 1394, 21:15 عصر
سلام دوستان
من میخوام از یک دیتا بیسی یک سری رکورد کپی کنم و بریزم تو جدول دیتا بیس دیگه اولی sql , و دومی که خودم درست کردم اکسس هستش هر بار که بخوام اطلاعات اون روز رو توش کپی کنم تعداد 214 تا رکوده و مشکلی که من دارم باید براشون تاریخ اون روز رو بزنم تو جدول چون تو اون دیتا بیس وجود نداره(برای محاسبه یه سری کارای دیگه)
آیا میشه تو اکسس کاری کرد که تاریخ دلخواه بشینه تو همه اون 214 تا رکورد فوق؟ یا باید دستی یا چندتا چندتا کپی پیست کنم؟
ممنونم

صبا9841
سه شنبه 22 دی 1394, 08:37 صبح
تا جاییکه حدس میزنم (ندیده میگم)!
میتونی توی دیتای دومی(نهایی که اکسسه) یه فیل تاریخ ایجاد میکنی همزمان با انتقال به اون عدد تاریخ رو هم بهش میگی ثبت کنه توی همین فیلد خالی که توی دیتابیس اولی نیستش.

Nazir Ahmad
سه شنبه 22 دی 1394, 10:07 صبح
تا جاییکه حدس میزنم (ندیده میگم)!
میتونی توی دیتای دومی(نهایی که اکسسه) یه فیل تاریخ ایجاد میکنی همزمان با انتقال به اون عدد تاریخ رو هم بهش میگی ثبت کنه توی همین فیلد خالی که توی دیتابیس اولی نیستش.
حتی میشه مقدار default Value فیلدی که برای تاریخ اختصاص دادی یه تابع مثل Date() یا اگه شمسی خواسته باشی Dat() یا shmasi() بدی که ثبت تاریخ به شکل خودکار انجام بشه.

یا حق

rero.639
چهارشنبه 23 دی 1394, 08:52 صبح
ممنون یک جدول دیگه ایجاد کردم جهت ثبت تاریخ و اون فیلد رو به جدول اصلی در فیلد تاریخ در حالت یک به چند قرار دادم یک فرم درست کردم متشکل از دو جدول اطلاعات رو کپی کردم و تاریخ جدید رو هم ثبت کردم خوشبختانه تو فیلد جدول اصلی نشست و درست شد
ممنونم از همگی