PDA

View Full Version : بروزرسانی صفحه بعد از تغیرات در دیتابیس

ehsanarian
چهارشنبه 23 دی 1394, 12:46 عصر
سلام دوستان چطور میشه بلافاصله بعد از تغیرات دیتابیس (delete,insert,update) صفحه به صورت خودکار بروز رسانی بشه

komeil64
چهارشنبه 23 دی 1394, 14:48 عصر
!!!!!!!!!!!!!!
خب محتوای صفحتون از دیتابیس خونده بشه اگر دیتابیس آپدیت بشه اونم میشه دیگه این چ سوالیه؟!!!!!!!!!

پیام حیاتی
چهارشنبه 23 دی 1394, 18:10 عصر
سلام دوستان چطور میشه بلافاصله بعد از تغیرات دیتابیس (delete,insert,update) صفحه به صورت خودکار بروز رسانی بشه
سلام یه تابع select بنویس ، بعد از هر بار انجام عملیات نامبرده شده فراخوانیش کن.

ehsanarian
پنج شنبه 24 دی 1394, 09:27 صبح
!!!!!!!!!!!!!!
خب محتوای صفحتون از دیتابیس خونده بشه اگر دیتابیس آپدیت بشه اونم میشه دیگه این چ سوالیه؟!!!!!!!!!

منظورمو متوجه نشدی مهندس صفحه برای آپدیت شدن نیاز به رفرش داره یا reload من میخام هر زمان تغییری در بانک اطلاعاتی داشتم صفحه اتوماتیک بروز رسانی بشه

پیام حیاتی
پنج شنبه 24 دی 1394, 11:59 صبح
منظورمو متوجه نشدی مهندس صفحه برای آپدیت شدن نیاز به رفرش داره یا reload من میخام هر زمان تغییری در بانک اطلاعاتی داشتم صفحه اتوماتیک بروز رسانی بشه
از updatepanel استفاده کن ، ابزار نمایش و دکمه رو در آن قرار بده.
میتونی هم خودت کد jQuery بنویسی:
http://www.aspsnippets.com/Articles/Call-ASPNet-Page-Method-using-jQuery-AJAX-Example.aspx

xsbehx
پنج شنبه 24 دی 1394, 14:24 عصر
دوستان ایشون می خواد بعد از تغییر، خود برنامه بفهمه و داده رو برگردونه مثل چت انلاین یا پیغام به مدیر، بلافاصله بعد از ثبت نظر یا خرید یا ...
یه راهش اینه که شما بیای یه تایمر بزاری مثلا هر 5 ثانیه یه درخواست بفرسی به سرور ببینی که تغییر ایجاد شده یا نه
البته این روش و روش های موجود فاجعه است!. شما به جای روش بالا یا روش های احتمالی، باید از nodejs یا SignalR استفاده کنی
SignalR برتری هایی نسب به nodejs داره که یکیش اینه که .net ای و اینکه خودش بهینه ترین روش رو استفاده می کنه

ehsanarian
شنبه 26 دی 1394, 03:34 صبح
ممنون از راهمایی شما باید آزمایش کنم ببینم جواب میده