PDA

View Full Version : عدم توجه به مشکلات کاربران

شهابسلطانی
پنج شنبه 24 دی 1394, 19:51 عصر
سلام
دوستان به نظرم اصلا کار قشنگی نیست به جای رفع مشکل کردن و جواب به سوال دادن
تق تق سوالات رو حذف کردن
این چه وضعیه
بابا آدم حتما جستجوهاشو کرده و وقتی چیزی گیرش نیمومده اومده اینجا سوال میپرسه
بعد اونوقت میبینی سوالت حذف شده
شما که میدونی جواب کجاست لینکش رو بذار نه حذف کن
شماها همتون وارد ماهم نفهم
رفع کنید نه دفع کنید

hahaie
پنج شنبه 24 دی 1394, 22:12 عصر
دوست عزیز تا حدودی حق دارن الان شما ببینید من سوالی پرسیدم چند روز پیش.هر بار که میام میبینم کسی جواب نداده و سوالم رفته صفحات 2 به بعد.دیگه اگه سوالیم اونجا رفت که دیگه اصلا کسی نمیبینه که جواب بده.
حالا علت اینکه رفته صفحات دورتر اینه که تو صفحه ی اول یا تاپیک ساده نوشته شده یا تاپیک های حذف شده ای که هنوز عنوانش هست.
به نظرم این تالار طراحیش باید یکم تغییر کنه.مثلا سوالات پاسخ داده شده و پاسخ داده نشده از هم جدا بشن.
یا اینکه وقتی یه تاپیک به نتیجه نهایی میرسه به قسمتی مثلا تالار به نتیجه رسیده ها منتقل بشه.حالا مثلا گفتم نخندین :لبخند:
موفق باشید

ژیار رحیمی
پنج شنبه 24 دی 1394, 23:26 عصر
سلام جناب سلطانی عزیز.اولا این بخش از انجمن محل مناسبی برای طرح این سوال نبود.دوما دلیل حذف پست شما تکراری بودن سوال شما بوده شما اگر جستجوی کارامد با فیلدهای کلیدی انجام میدادی(به گفته شما جستجو کردین ولی به نتیجه نرسیدین) حتما به نتیجه میرسیدین.بعضی مواقع شما حداکثر 10الی 20 صفحه اول رو فقط مرور کنی هم کمک شایانی در مورد اینکه سوال شما قبلا پرسیده شده یا نه .شما اگر تاپیکی رو پیدا کردی که سوال شما رو پرسیده ولی به نتیجه ایی نرسیده کافیست در همان تاپیک در ادامه همان تاپیک مطرح نمایی بصورت اتومات تاپیک به صفحه اول برای پاسخگویی قرار میگیرد.هدف سایت در راستای کمک به برنامه نویسان فارسی زبان هست و در اینجا دوستان بصورت سلیقه ایی با پست کاربران برخورد نمی کنند.

black_shadow
جمعه 25 دی 1394, 01:03 صبح
سلام جناب سلطانی عزیز.اولا این بخش از انجمن محل مناسبی برای طرح این سوال نبود.دوما دلیل حذف پست شما تکراری بودن سوال شما بوده شما اگر جستجوی کارامد با فیلدهای کلیدی انجام میدادی(به گفته شما جستجو کردین ولی به نتیجه نرسیدین) حتما به نتیجه میرسیدین.بعضی مواقع شما حداکثر 10الی 20 صفحه اول رو فقط مرور کنی هم کمک شایانی در مورد اینکه سوال شما قبلا پرسیده شده یا نه .شما اگر تاپیکی رو پیدا کردی که سوال شما رو پرسیده ولی به نتیجه ایی نرسیده کافیست در همان تاپیک در ادامه همان تاپیک مطرح نمایی بصورت اتومات تاپیک به صفحه اول برای پاسخگویی قرار میگیرد.هدف سایت در راستای کمک به برنامه نویسان فارسی زبان هست و در اینجا دوستان بصورت سلیقه ایی با پست کاربران برخورد نمی کنند.

سلام استاد
جواب این تاپیکو میدی
من اون برنامه رو با سرچ تکمیل کردم ولی کد اولیه که نوشته بودم ارور داشت میشه بگین چرا و کجاش مشکل داره و چرا فالس نمیشد از روش خودتونم واسه فالس دکمه استفاده کردمhttp://barnamenevis.org/showthread.php?516705-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D8%AF-edit-%D9%88-delete

شهابسلطانی
جمعه 25 دی 1394, 01:10 صبح
جناب رحیمی عزیز سلام
ابتدا جا داره عرض کنم بنده خیلی دانش پرورده حضرتعالی هستم
ولی وافعا ما هم مشکل داریم
نیاز به جواب داریم تا بتونیم هم یاد بگیریم هم اینکه کار مردم رو راه بندازیم
بارم ممنون از اینکه ملاحظه فرمودید
سپاس

شهابسلطانی
جمعه 25 دی 1394, 01:15 صبح
هرچی هم جستجو میکنم در سایت با این پیغام روبرو میشم138406

Masoomeh.H
جمعه 25 دی 1394, 08:22 صبح

من هم جدیدا توی جست و جو هام به این ارور برمی خورم. علتش چیه؟؟؟

ghasem110deh
جمعه 25 دی 1394, 10:14 صبح
دوست عزیز تا حدودی حق دارن الان شما ببینید من سوالی پرسیدم چند روز پیش.هر بار که میام میبینم کسی جواب نداده و سوالم رفته صفحات 2 به بعد.دیگه اگه سوالیم اونجا رفت که دیگه اصلا کسی نمیبینه که جواب بده.
حالا علت اینکه رفته صفحات دورتر اینه که تو صفحه ی اول یا تاپیک ساده نوشته شده یا تاپیک های حذف شده ای که هنوز عنوانش هست.
به نظرم این تالار طراحیش باید یکم تغییر کنه.مثلا سوالات پاسخ داده شده و پاسخ داده نشده از هم جدا بشن.
یا اینکه وقتی یه تاپیک به نتیجه نهایی میرسه به قسمتی مثلا تالار به نتیجه رسیده ها منتقل بشه.حالا مثلا گفتم نخندین :لبخند:
موفق باشید

سلام به همه :)
کاملا موافقم ... بیشتر انجمن های درست و حسابی اینطوری هستن که اشاره کردین (حالا نه توی تالار مجزا ولی حداقل توی جستجو تفکیک قائل شدن)
البته این قالب فکر نکنم جواب گو باشه !

hahaie
جمعه 25 دی 1394, 11:48 صبح
چرا دوست عزیز برا چی جوابگو نیست؟
برای مثال عرض میکنم توی یه تاپیکی که بنده شروعش کردم و در مورد اتصال به پایگاه داده موجود روی سرور از طریق کلاینت بود تاپیک بسیار مفیدی شد.خیلی هم روش بحث شد که جا داره واقعا از دوستانی که تو اون تاپیک کمک کردن تشکر کنم به ویژه Mahmood.Afrad عزیز.
خب وقتی یه همچین تاپیکی نتیجه میده و بعد از اون میبینم که خیلیا دوباره تاپیک جدید ایجاد کردن در همین مورد خب نتیجه این میشه که وقتی یکی مثل شهابسلطانی (http://barnamenevis.org/member.php?299624-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D9%84%D8%B7%D8%A7%D 9%86%DB%8C) سوال مهمی داره به جواب نمیرسه.خود من تاپیک زدم به جواب نرسیدم هر موقع هم میام ببینم کسی جواب داده یا نه میبینم رفته صفحات 2 به بعد.
شما الان سایت stackoverflow رو نگاه کن همون موقع که میخوای تاپیک ایجاد کنی عنوان سوالت رو سرچ میکنه بهت نشون میده.خب اینکه چیز سختی نیس؟هست؟
چرا این تالار C#‎‎‎ که این همه بازدید کننده داره نباید یه بخش به عنوان تاپیک های به نتیجه رسیده داشته باشه؟سایت های خارجی فقط یه Fixed اولش میذارن ببینید که چقدر مفید واقع میشه.

حالا مدیران نمیگید که:
1.مشکل دوستان در سرچ که در بالا گفته شده چیه؟
2.چند روزه سایت خیلی کند شده چرا؟یه کارایی دارین میکنین!!

مهیار.
جمعه 25 دی 1394, 12:28 عصر
بنظرم ایشون درست میگن باید یکم مقدار تغییر در سایت ایجاد شه .. مثلا تایپک ها جواب داده شده سوا یک علامت جواب داشته باشه ... دیگه دوستانی که میخوان به سوالات پاسخ بدن به سراغ اون پاسخ هایی بدون جواب بروند
درضمن من هم یه چیزی رو نفهمیدم که تناقض آشکار دار و اون هم این که اگر این سایت فقط مخصوص سوالات حرفه ای هاست خب پس چرا ما اصلا در ایجاد تایپک ها موضعی به نام "مبتدی" داریم ...
خب معلومه سوالات مبتدی چیزی نیست که جدید باشه و حتما برای ما تکرار محسوب میشه!!! میشه یکی اینو توضیح بده ..؟؟!
و این موضوع طبیعی است برای کسانی که کلاس سوم دبیرستان است ... سوالات یک کسی که اول ابتدایی هست تکرار محسوب میشود .. خب بلاخره کسی که داره تازه شروع برنامه نویسی رو انجام میده باید بتونه سوالاتشو جواب بگیر .. شاید سن شما الان 30 یا 40 یا بیشتر باشه کسی امروز 17 یا 20 سالش هست تازه شروع کرده و اون سوال بنظر شما چیزی تکراری و ساده هست..
چرا دوستان یک فیلدی رو اضافه نمیکنن که بشه که سوالات به زعم آنها تکرار هست که دوستانی که میخواند انها را در لیست تالار ببینند تیک ان قسمت رو بزنند و کسانی هم که نمیخواند تیک آن را بردارند یا اصلا بخش دیگری ایجاد بشه این موضوع ..

شهابسلطانی
جمعه 25 دی 1394, 12:42 عصر
من هم موافقم دوستان
واقعا باید یه راه کار درست وحسابی پیدا بشه
تا کسی سوالی براش پیش نیاد نمی پرسه
ولی به جواب رسیدن خیلی مهمه
همه ما به این سایت اعتماد کردیم و سوالامون رو مطرح میکنیم
اگر یک بار دو بار سه بار چهار بار به جواب نرسیم حتما دنبال راه حل دیگه ای خواهیم گشت
اون راه حل ،راه یابی به سایت های دیگه و خدا حافظی با برنامه نویس میتونه باشه

ji ming u
جمعه 25 دی 1394, 13:31 عصر
من هم موافقم دوستان
واقعا باید یه راه کار درست وحسابی پیدا بشه
تا کسی سوالی براش پیش نیاد نمی پرسه
ولی به جواب رسیدن خیلی مهمه
همه ما به این سایت اعتماد کردیم و سوالامون رو مطرح میکنیم
اگر یک بار دو بار سه بار چهار بار به جواب نرسیم حتما دنبال راه حل دیگه ای خواهیم گشت

منم باهات دقیقا موافقم

مهیار.
جمعه 25 دی 1394, 13:40 عصر
یه پیشنهاد داشتم برای مدیران سایت که بشه همه کاربران در هر سطحی بتوانند براحتی و آرامش با سایت کار کنن :
پیشنهاد من اینکه سوالات تالار به سه سطح تقسیم بشه به این صورت که :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

سطح یک : سوالات ساده ، ابتدایی و تکراری

سطح دوم : سوالات در مورد پروژه هایی معمول و تغییر در مورد کنترل هایی معمول ِDatagridview, Textbox... و سوالاتی که معمولا کاربرا در انجام یک پروژه معمولی با اون در گیر هستند

سطح سوم : سوالات خاص و برای پروژه هایی خاص در این گروه قرار بگیره وسوالات مربوط کنترل هایی غیر معمول تر در این گروه قرار بگیره ..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

هر بخش هم میتون مدیران مخصوص بخود رو داشته باشه و یا مدیران کلی که برای تمایی بخش ها و هر کاربر بست به فیلد کاریش بتونه بخش بندی کنه که چه گروه هایی از سوالات برایش به نمایش دربیاید ..

خیلی ساده و در این حال کاربردی و بنظر این که همه هر چیز رو در یک جا بریزیم میشه یه آش شلغم کار و هر کی هر کی ...و میبینید سوالات خیلی اسون در کنار سوالت خیلی حرفه ای اصلا کابران گیج میشن

در ضمن رنگ بندی و قلب بندی سایت واقعا تکراری شده .. واقعا یکم باید بنظرات کاربران احترام گذاشت من وقتی میام تو این سایت یاد خاطرات 10 سال پیشم میفتم و اون هم اینکه اون موقعه این سایت به همین شکل بوده ..و انگار انسان در تاریخ زندگی میکنه ..همین قالب همین رنگ ... تالار هایی دیگه که جدیدا ایجاد شدند نگاه کنید رنگ بندی قالب در اختیار خود کاربر قرار داره و داری ابشن متفاوت.. لطفا کمی به کاربر پسند بودن تالار توجه کنید .. هر کس از دوستان نظرش این هست که واقعا این سایت لازم تغییرات در ساختارش ایجاد کنه و یک باز بینی بروی عملکرد فعلی داشته باشه . لطفا رو کلید لایک بزنن تا ببینم واقعا چقد از کاربران میخوان که تغییراتی باید در سایت اعمال بشه ..

محمد آشتیانی
جمعه 25 دی 1394, 13:50 عصر

سلام
این مشکل جستجوی سایت چند روزه به وجود اومده و در حال رفع اون هستیم، اما آیا واقعا مشکل اینه؟ یعنی تا چند روز پیش که جستجوی سایت به خوبی کار می کرد ، دوستان با جستجو کردن بخشی از مشکلاتشون رو حل میکردند؟
پاسخ اینه که خیر ، برخی افراد فقط به فکر حل مشکل خودشون هستن ، و اصلا اهمیتی به این نمیدن که این مدل کار کردن و ایجاد تاپیک فقط باعث درهم ریختگی سایت و پائین اومدن سطح علمیش میشه. چه اصراریه وقتی سوالی با پاسخش وجود داره حتما باز نسبت به ایجاد تاپیک جدید اقدام کنید
شما رو به خدا یکبار هم که شده از دید خودتون فقط به قضیه نگاه نکنید.

بعد هم که سوالات پاک میشن این میشه

آیا فکر میکنید در سایت های معتبر دیگه (چه ایرانی و چه خارجی) اوضاع فرق میکنه با اینجا؟ باید بهتون بگم خیر ، در هر صورت امتحانش مجانیه ، اگر هم منظورتون سایت های بی محتوایی هست که هر روز تعدادی از اونها ایجاد میشن و فردا به فراموشی سپرده میشن خب میتونید امتحانشون کنید.

و اما از دوستانی که راهکار و ایده و نظر ارائه دادند تشکر میکنم ، این راه ها کمابیش مد نظر تیم مدیریت سایت هست ، منتها اجرا کردن هر کدوم از اونها ، آماده کردن زیر ساخت هایی رو میطلبه و اینکه باید بررسی بشه واقعا کدومشون و به چه میزان مفید هستن.
در هرصورت ممنونم که فقط انتقاد نکردید و همراه با انتقادتون راهکار هم ارائه داید.

موفق باشید.

black_shadow
جمعه 25 دی 1394, 14:10 عصر
من نمیتونم به کسی پیام بدم این میاد
به شما هم خواستم پیام بدیم که بگم اینطوری شده دیدم نمیتونم

اینم از عکس نمیدونم شاید واسه افراد دیگه هم اینطوریه

http://uupload.ir/files/r6db_barnamenevis.jpg (http://uupload.ir/)

البته ببخشین که اینجا میگم راهه دیگه ای نداشتم

شهابسلطانی
جمعه 25 دی 1394, 15:14 عصر
سلام
این مشکل جستجوی سایت چند روزه به وجود اومده و در حال رفع اون هستیم، اما آیا واقعا مشکل اینه؟ یعنی تا چند روز پیش که جستجوی سایت به خوبی کار می کرد ، دوستان با جستجو کردن بخشی از مشکلاتشون رو حل میکردند؟
پاسخ اینه که خیر ، برخی افراد فقط به فکر حل مشکل خودشون هستن ، و اصلا اهمیتی به این نمیدن که این مدل کار کردن و ایجاد تاپیک فقط باعث درهم ریختگی سایت و پائین اومدن سطح علمیش میشه. چه اصراریه وقتی سوالی با پاسخش وجود داره حتما باز نسبت به ایجاد تاپیک جدید اقدام کنید
شما رو به خدا یکبار هم که شده از دید خودتون فقط به قضیه نگاه نکنید.

بعد هم که سوالات پاک میشن این میشه

آیا فکر میکنید در سایت های معتبر دیگه (چه ایرانی و چه خارجی) اوضاع فرق میکنه با اینجا؟ باید بهتون بگم خیر ، در هر صورت امتحانش مجانیه ، اگر هم منظورتون سایت های بی محتوایی هست که هر روز تعدادی از اونها ایجاد میشن و فردا به فراموشی سپرده میشن خب میتونید امتحانشون کنید.

و اما از دوستانی که راهکار و ایده و نظر ارائه دادند تشکر میکنم ، این راه ها کمابیش مد نظر تیم مدیریت سایت هست ، منتها اجرا کردن هر کدوم از اونها ، آماده کردن زیر ساخت هایی رو میطلبه و اینکه باید بررسی بشه واقعا کدومشون و به چه میزان مفید هستن.
در هرصورت ممنونم که فقط انتقاد نکردید و همراه با انتقادتون راهکار هم ارائه داید.

موفق باشید.

جناب آشتیانی سلام
ممنون از جوابی که دادید
ولی لطفا قضاوت نفرمایید و به قول خودتون(شما رو به خدا یکبار هم که شده از دید خودتون فقط به قضیه نگاه نکنید.)
مگر شما کنار دست من و سایر دوستان نشسته اید و می بینید که ما جستجو نمیکنیم و یک راست سوال را طرح میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
که به این راحتی و صراحت قضاوت میفرمایید

آیا برای این موضوعتون دلیلی دارید که به این صراحت میفرمایید:
((( آیا فکر میکنید در سایت های معتبر دیگه (چه ایرانی و چه خارجی) اوضاع فرق میکنه با اینجا؟ باید بهتون بگم خیر)))

بهرحال نه شما نه بنده و نه هیچ یک از دوستانی که در امر برنامه نویسی و سایر رشته ها فعالیت دارند اجازه قضاوت را ندارند
با دید دیگری برخورد کنیم نه با دید قضاوتی

ممنون و سرافراز باشید

hahaie
شنبه 26 دی 1394, 10:12 صبح
آقای سلطانی موافقم.متاسفانه این مشکل رو ما هم سر کار داریم و واقعا بد فضایی ایجاد کرده:
1.زود قضاوت کردن
2.هر کسی هم فکر میکنه حرف خودش درسته
امیدوارم مشکلات حل بشه و یکم منطقی تر نظر بدیم و حرف بزنیم.صلوات بفرستید انشاءالله درست میشه

مهدی کرامتی
شنبه 26 دی 1394, 14:29 عصر
سلام. مشکل جستجوی سایت از امروز صبح برطرف شده است.

emilly
شنبه 26 دی 1394, 23:02 عصر
سلام. مشکل جستجوی سایت از امروز صبح برطرف شده است.

آخ جون

دست گلتون درد نکنه........................
خسته نباشید و خداقوت