PDA

View Full Version : کمبوی find

انگوران
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 16:14 عصر
دوستان سلام ـ برای اینکه یک کمبو بسازیم که از نوع findباشه بعد از باز شدن ویزارد کمبو ، گزینه .... find a record را انتخاب کرده و آن را ایجاد می کنیم .
آیا در خصوصیت مربوط به کمبو گزینه ای هست که نوع کمبوی ما رو به find تغییر بده

انگوران
شنبه 11 شهریور 1385, 10:30 صبح
ظاهراً از دید اساتید مخفی مونده .

samaneh_h
شنبه 11 شهریور 1385, 12:44 عصر
این که گفتی یعنی چه

انگوران
شنبه 11 شهریور 1385, 13:04 عصر
منظورتون اولیه یا دومی اگه منظورتون اولیه زمانی که شی combo box رو از toolbox انتخاب می کنیم یه ویزارد باز می شه که اگه سومین گزینه رو انتخاب کنیم و ادامه بدیم یه کمبو ایجاد می شه که نقش یه فیلد جستجو رو داره یعنی اگه یه فیلد از یک رکورد تو این کمبو انتخاب بشه پس از اینتر بقیه فیلدهای این رکورد نیز نمایش داده می شن .
البته بعید می دونم سوالتون این باشه چون به نظرم خیلی حرفه ای تر باشین .

samaneh_h
شنبه 11 شهریور 1385, 14:26 عصر
خب من اول نفهمیدم منظورت چیه
چون من کامبو رو با ویزارد ایجاد نمی‌کنم.خب توی row source مربوط به کمبو همه فیلدها رو انتخاب کن بعد توی after update هم هر تکست بکس رو به یه Column ست کن
فرض کن اسم کامبو باکستcode هست.و name_t هم یه فیلد
(name_t = code.Column(1
نمی دونم درست متوجه شدم یا نه

انگوران
یک شنبه 12 شهریور 1385, 08:04 صبح
فکر می کنم درست متوجه شدین ولی من با انجام این مراحل جواب نگرفتم شاید درست عمل نکرده باشم . اگه زحمتی نباشه یه نمونه کوچیک بذارین .
در ضمن یه یادگاری : برازنده بچه های این انجمن نمی دونم که از اصطلاحاتی چون نفهمیدم یا نفهمیدین استفاده کنن ( چند مورد تا حالا مشاهده شده ) و بهتر است از متوجه نشدم و یا متوجه نشدید استفاده کنند .

samaneh_h
دوشنبه 13 شهریور 1385, 11:19 صبح
مرسی از یادگاری
ببنید همون چیزی که مد نظره؟

انگوران
دوشنبه 13 شهریور 1385, 13:56 عصر
بله چیزی که می خواستم همین بود ولی نمی دونم چرا با انجام این مراحل جواب نمی گرفتم .
در هر حال بسیار ممنونم .