PDA

View Full Version : حرفه ای: عیب یابی یک برنامه جهت ساخت دیتابیس اس کیو ال با ADO

king123456
شنبه 26 دی 1394, 10:55 صبح
سلام

تو این برنامه به روش ADO فایل دیتا بیس sql قرار ایجاد بشه!!!!
ولی نیاز به تغییر چند پارامتر داره! لطفا کمک کنید.

138435

138436

محمد آشتیانی
یک شنبه 27 دی 1394, 13:08 عصر
سلام
شما برای فراخوانی اسکریپت میتونید اون رو از یک فایل بخونید یا شبیه به این مثالی که دادم در فایل setting برنامتون اسکریپت رو نگه دارید ، دقت کنید کانکشن استرینگتون صحیح باشه ، فکر میکنم در نمونه برنامه بالا این مورد رعایت نشده.

ضمنا از اونجاییکه دستور GO ، جزو دستورات TSql نیست ، بنابر این توسط ADO.Net ، مستقیما قادر به اجرای چند کوئری بصورت همزمان نیستید (کوئری هایی که با GO از هم تفکیک شدند) ، بنابراین در کد نمونه کوئری ها ، بر اساس GO از هم جدا شدن و تک تک اجرا شدن.

پ ن : پروژه رو با Visual Studio 2013 ویرایش کردم

موفق باشید.

king123456
دوشنبه 28 دی 1394, 02:06 صبح
سلام
شما برای فراخوانی اسکریپت میتونید اون رو از یک فایل بخونید یا شبیه به این مثالی که دادم در فایل setting برنامتون اسکریپت رو نگه دارید ، دقت کنید کانکشن استرینگتون صحیح باشه ، فکر میکنم در نمونه برنامه بالا این مورد رعایت نشده.

ضمنا از اونجاییکه دستور GO ، جزو دستورات TSql نیست ، بنابر این توسط ADO.Net ، مستقیما قادر به اجرای چند کوئری بصورت همزمان نیستید (کوئری هایی که با GO از هم تفکیک شدند) ، بنابراین در کد نمونه کوئری ها ، بر اساس GO از هم جدا شدن و تک تک اجرا شدن.

پ ن : پروژه رو با Visual Studio 2013 ویرایش کردم

موفق باشید.

سلام من کدهارو کپی کردم ولی داره ایراد می گیره!!!!
در ضمن من از vs2008 استفاده می کنم

138474

محمد آشتیانی
دوشنبه 28 دی 1394, 09:42 صبح
سلام
عرض کردم در فایل setting باید دو فیلد ایجاد کنید ، برای اینکه ساده تر بشه کار ، محتویات فایل app.config رو هم که در فولدر پروژه ای که فرستادم موجود هست رو در فایل app.config پروژه خودتون کپی کنید.