PDA

View Full Version : کامپوننتی برای حرفه ای ها

sarami
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 17:51 عصر
اگه از دست امکانات کم و اضافه شدن بی دلیل حجم پروژه تون بدلیل تولید سابفرم های زیاد خسته شدین . واز طرفی تولید گزارشات متفاوت وقت زیادی رو ازشما میگیره.این کامپوننت رو بهتون پیشنهاد میکنم. بعد از استفاده از این کامپوننت کد نویسی به مقدار زیاد کم میشه و گزارشات هر گرید رو هم خودش میسازه. وکاربر خودش تصمیم میگیره که چگونه از اون گرید اطلاعات رو استخراج کنه.نام کامپوننت Janus Girid Ex 2000
به دقت در شکها متوجه متفاوت بودن اون میشین نمونه گزارش هم ضمیمه گردیده.

Ali_Fallah
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 20:07 عصر
آقای صارمی سلام
منظور شما از ضمیمه فقط عکس بود...

sarami
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 20:45 عصر
منظور فقط معرفی این کامپوننت بود متاسفانه با این حجم بالا نمیشه اونو آپلود کرد ولی از سایتش میتونین دانلود کنین trail هستش البته...
http://www.janusys.com/controls/
در ضمن از بازار رضا هم میتونین تهیه کنین قیمتش 14000تومانه ولی ارزشش رو داره

Ali_Fallah
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 21:44 عصر
آقای صارمی
بابا یه چیزی معرفی کن که با سواد ما جور در بیاد. (شوخی) الان ما رو میخوای بفرستی بازار رضا اونم توی این هوای گرم حداقل بیست هزار هم خرج داره که آخرش هم فقط باید سی دی رو بایگانی کنیم دو باره دو دستی بچسبیم به همین سایت...
یه مقدار از اون برنامه هاتو آپلود کن که ماهم استفاده کنیم . ضرر نمیکنی که هیچ دعاتم میکنیم
...
(شوخی)

sarami
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 22:08 عصر
چوبکاری می کنی کامران جون در مورد کامپوننت باید بگم یه عالمه نمونه برنامه همراهش وجود داره که نیازی نیست برا یادگیری کار کردن باهاش به خودتون زحمت بدین.
در مورد نمونه برنامه ام باید بگم برنامه تحت شبکه است اکسس معمولی نیست.و حجمش هم بینهایت بالاست به کامپوننتهای زیادی وابسته است و....
خودم تو خونه ندارمش اینقدر که مشکل داره برا راه اندازیش.

Ali_Fallah
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 22:14 عصر
یه طوری گفتین که حقیقتاً منو ترغیب کردین که این کار رو انجام بدم...
به هرحال از راهنمائیتون ممنونم...

sarami
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 22:32 عصر
اگه نمی خوای هزینه کنی میتونی یه قرار بذاری برات کپی کنم بیای کرج یا شرکت بهت بدم. داره مسنجر میشه اینجا این مدلی.اگه حوصله و اینترنت پر سرعتم داری توEmule میتونی سرچ کنی با سریالش بچه ها پیدا کرده بودن

hamidi_77
پنج شنبه 09 شهریور 1385, 12:37 عصر
آقای صارمی اگه برای ما بفرستی ممنون میشم اینجا پیداش نکردم درخواست زیادی ولی اگه خواستی به این آدرس پستش کن هزینه اشم هرچی باش درخدمتیم
سنندج_خیابان پاسداران _ سراه جام جم _شرکت آب منطقه ای کردستان _ واحد انفورماتیک _احمد حمیدی اگر هم گذرتون اینطرفا افتاد درخدمتیم.

shahabrayane
جمعه 26 مرداد 1386, 02:40 صبح
آقای صارمی عزیز من ساکن کرج هستم و خیلی دوست دارم شما را از نزدیک ملاقات کنم تا در مورد برنامه ام حضوری صحبت کنیم اگه امکان داره من رو راهنمایی کنید تا حضوری خدمت برسم . آدرس ؟ تلفن ؟ و .........
آدرس من کرج فردیس سراه حافظیه .

hbahjat
شنبه 24 فروردین 1387, 20:40 عصر
آقای صارمی اگه در مورد scrol side bar برنامتون هم یک توضیحی بدین ممنون میشم

javad490
دوشنبه 26 فروردین 1387, 10:12 صبح
ممنون از بابت برنامه های ارسالی :تشویق:
برای پی بردن به توانایی های منحصر بفرد این کامپوننت حتما به مثالهای vb و Access که پس از نصب نرم افزار این کامپوننت در زیر شاخه مربوطه کپی می شود توجه نمایید
برخی از ویژگیهای Janus GridEX:
اتصال با بانک اطلاعاتی با انواع متدها مثل: Ado،Adodc بصورت Bound یا UnBound
امکان دسته بندی رکوردها و Preview سریع بعنوان گزارش ساز سریع
کامپوننت Button Bar
استفاده از آن بعنوان کمبو باکس چند ستونی و Image Combo
نمایش رکوردها با فرمت دلخواه شما بر اساس شرط تعیین شده، همانند Conditional Formatting در اکسس
کلید های پیمایش رکورد و Record Selector, امکان رنگ بندی یک در میان رکوردها
تعریف و ذخیره Style های طراحی شده
قابلیت انتخاب سطری رکورد و مجوز Allow Edit، Allow Delete
و ...

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 02 تیر 1387, 07:38 صبح
مثال اكسس كجاست من پيدا نكردم

ali_bagheri34
یک شنبه 02 تیر 1387, 14:04 عصر
مثال اكسس كجاست من پيدا نكردم

سلام
تو خود شاخه نصبی دنبالش بگرد پیداش می کنی

reza850101
دوشنبه 03 تیر 1387, 12:26 عصر
تقويم قشنگي داره
نمونه فارسي اش اگر هست بزاريديا آدرس بديد استفاده كنيم

shaghaghi
دوشنبه 03 تیر 1387, 13:35 عصر
تقويم قشنگي داره
نمونه فارسي اش اگر هست بزاريد يا آدرس بديد استفاده كنيم
سلام
در مورد تقویم فارسی و بطور کلی سایر ویژگیها همچون Right to left این کامپوننت محدودیت دارد
نمونه ای از کامپوننت تقویم زیبا با سورس مربوطه را در این لینک می توانید ملاحضه کنید
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=539665&postcount=53

shaghaghi
سه شنبه 04 تیر 1387, 11:36 صبح
دوست عزیز، شما می توانید بعد از انتخاب تقویم فارسی مورد علاقه تان، سری به این پست هم بزنید تا برای استفاده از یک تقویم، غیر از تقویم میلادی خود جانوس، در این ابزار راهنمایی شوید:
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=533870&postcount=17

reza850101
چهارشنبه 05 تیر 1387, 13:19 عصر
شرمنده من اين كامپونت شما را در شاخه ويندوز و سيستم 32 كپي كردم اما در اكتيو ايكس اكسس نمي ايد ممكنه راهنمايي كني چطور نصب ميشه

shaghaghi
چهارشنبه 05 تیر 1387, 14:13 عصر
شرمنده من اين كامپونت شما را در شاخه ويندوز و سيستم 32 كپي كردم اما در اكتيو ايكس اكسس نمي ايد ممكنه راهنمايي كني چطور نصب ميشه
دوست عزیز، نیازی به کپی کردن نبود، همین که شما نرم افزار آنرا نصب کنید قابل استفاده خواهد بود
دکمه More Controls از Toolbox را بزنید و مطابق تصویر آنرا انتخاب کنید.
برای اطمینان از صحت نصب روی سیستم تان سری به نمونه فایل JSSample در این مسیر بزنید:
C:\Program Files\Janus Systems Components\Janus GridEX 2000\Samples\Access Sample

mohammadsaleh
شنبه 15 تیر 1387, 22:02 عصر
سلام خدمت همه دوستان.
من از اين كامپيونت اخيرا استفاده كردم . و بسيار هم زيباست .

يك فرمي طراحي كردم در مورد نامه هاي صادره و وارده و بر اي هر كدام ايكوني انتخاب كردم كه به درستي براي نامه ها ي وارده آيكون وارده و براي نامه ها ي صادره آيكون صادره را نشان مي دهد . اما وقتي از فرم گزارش مي گيرم در قسمت fethicon كدها ارور مي ده . دوستان ممنون ميشم در مورد اين تكه كد منو راهنمايي كنند.

با تشكر

shaghaghi
یک شنبه 16 تیر 1387, 08:21 صبح
سلام.... اما وقتي از فرم گزارش مي گيرم در قسمت fethicon كدها ارور مي ده .. با تشكر
سلام
قطعه کد مربوطه یا آن بخش از برنامه تان، هر کدام که مقدورتان است را آپلود نمایید تا طرح موضوع شفاف تر شود.

e601
یک شنبه 16 تیر 1387, 22:55 عصر
با سلام

وقتی از کنترلهای جانوس استفاده کردیم چطور باید در سیستم کاربر اونو رجیستر کنیم؟ آیا باید یه نسخه از جانوس رو ببریم و در سیستم همه ی کاربرا نصب کنیم؟ یا اینکه از همون روش کپی در System32 استفاده کنیم؟

با تشکر...

shaghaghi
دوشنبه 17 تیر 1387, 07:58 صبح
با سلام
وقتی از کنترلهای جانوس استفاده کردیم چطور باید در سیستم کاربر اونو رجیستر کنیم؟ آیا باید یه نسخه از جانوس رو ببریم و در سیستم همه ی کاربرا نصب کنیم؟ یا اینکه از همون روش کپی در System32 استفاده کنیم؟
با تشکر...
سلام
خیر، نیازی به این نیست که شما یک نسخه از جانوس یا هر کامپوننت دیگری را بر روی سیستم کاربر نصب کنید.
بهترین کار ممکن این است که شما تمام کامپوننت هایتان را در داخل یک فرم vb بعنوان Splash (لوگوی ابتدای برنامه) جا سازی و Hidden نمایید. و از داخل آن دستور باز شدن فایل اکسس را بدهید. سپس از این فایل vb یک Setup تهیه نمایید.
حالا هر کجا که این setup را نصب نمایید تمام کامپوننت ها رجیستر می شوند بدون اینکه مجبور باشید سریالی برای ابزارها وارد کنید.
در ضمن می توانید فایل اکسس برنامه را هم در انتهایی ترین مرحله ساخت Setup داخل آن اضافه کنید تا یک setup کامل داشته باشید و آنرا در اختیار کاربرانتان قرار دهید.
برای توضیحات بیستر به این تاپیک ها مراجعه نمایید:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=104176
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=104179