PDA

View Full Version : سوال: مشکل در کار با Ribbon Bar در کامپوننت ها

mehsad
یک شنبه 27 دی 1394, 16:16 عصر
سلام به همه دوستان
من قبلا در یکی از پروژه هایی که تحویل مشتری دادم( عکس زیر مطلب ضمیمه شده است) از RadRibbonBar استفاده کرده بودم و با استفاده از کد زیر و چند کده دیگه اون به این شکل در اورده بودم ولی الان یادم رفته و با هر کدوم از کامپوننت های telerik، Dev و Janus استفاده می کنم به شکل زیر درنمیاد. واقعا ممنون میشم کمکم کنید

this.AllowAero = false;

138456

juza66
یک شنبه 27 دی 1394, 16:36 عصر
سلام

خوب پروزه یا فایل اجرایی نرم افزار رو داری؟ ببین کنار فایل اجرایی کدوم کامپونت رو قرار دادی؟ فکر کنم dev باشه

mehsad
دوشنبه 28 دی 1394, 12:07 عصر
سلام

خوب پروزه یا فایل اجرایی نرم افزار رو داری؟ ببین کنار فایل اجرایی کدوم کامپونت رو قرار دادی؟ فکر کنم dev باشه

سلام دوست عزیزم و ممنون بابت جوابت

داشتم روی هارد اکسترنال که هاردم سوخت. الان مشتری گفته حتما این مدلی میخوام منم چه با Dev چه با Telerik یا هر چیزی دیگه ای اینجوری نمیشه

ژیار رحیمی
دوشنبه 28 دی 1394, 13:21 عصر
سلام خب دوست گرامی اگر هارد شما سوخته بهتره با مشتری تماس بگیری و در مسیر نصب برنامه در سیستم مشتری اطلاعات فایل های مورد نیاز(dll ) های بکار گرفته رو چک کنی.

mehsad
دوشنبه 28 دی 1394, 14:27 عصر
سلام خب دوست گرامی اگر هارد شما سوخته بهتره با مشتری تماس بگیری و در مسیر نصب برنامه در سیستم مشتری اطلاعات فایل های مورد نیاز(dll ) های بکار گرفته رو چک کنی.
سلام دقیقا همین کارم کردم component برای telerik بود ولی هر کاری می کنم به این شکل در نمیاد