PDA

View Full Version : سوال: رسم چارت سازمانی در اکسس

athena75
یک شنبه 27 دی 1394, 16:47 عصر
سلام من یک نرم افزار دارم درست میکنم درونش چندتا گروه تعریف کردم که هر گروه یک سر گروه دارد و تعدادی (متغییر) اعضا هر یک از این اعضا نیز تعداد (متغییر) زیر مجموعه( عضو) دارند و این در هر یک از این گروها تا چهار نسل پیش میرود حالا می خواستم ببینم آیا می شود با اکسس برای هر گروه یک چارت سازمانی رسم کرد یعنی یک کد داخلش تعریف بشه که وقتی من گروه را مشخص می کنم این کد بیاد و یک گزارش به من بده که در آن اعضای این گروه را به صورت چارت سازمانی برام رسم کند

majidosmani
یک شنبه 27 دی 1394, 17:11 عصر
سلام دوست عزیر نمونه زیر را من از همین تالار قبلا دانلود کردم فکر کنم به درت بخوره شرمنده کمک بیشتری ازم ساخته نیست

athena75
یک شنبه 27 دی 1394, 17:38 عصر
سلام دوست عزیر نمونه زیر را من از همین تالار قبلا دانلود کردم فکر کنم به درت بخوره شرمنده کمک بیشتری ازم ساخته نیست

خواهش میکنم نمونه شما را دیدم جالب بود ولی آیا میشه این روال درختی را تا چهار نسل پیش برد در نمونه شما فقط شاخه فرزندان مشخص بود البته من بیشتر دوست داشتم به صورت گزارش ارائه کنم مثلا برای هر گروه شککلی مانند تصویر زیر ، البته این گزارش یک گزارش ساده نخواهد بود باید با توجه به دادهای داخل جدول به تعداد اعضا یک شاخه اضافه کنه ( می خواستم بدونم این چنین کاری ممکن است یا نه) (البته تعداد اعضای هر نفر بیشتر از 5 عضو نمی تواند باشد)138458