PDA

View Full Version : سوال: اکسس بخش اپدیت در سی شارپ ویژوال استدیو

esmael_g
دوشنبه 28 دی 1394, 00:36 صبح
سلام دوستان خسته نباشید حقیقت یه مشکل دارم برنامه من تو قسمت های اینسرت دلیت و سرچ مشکل نداره اما تو اپدیت نمی تونم تب ها رو تغییر بدم کدش رو اینجوری نوشتم

if (!Search(textBox1.Text))
{
string connecta = @"Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source=" + Application.StartupPath + "\\Database1.accdb;Persist Security Info=False;";
OleDbConnection connect = new OleDbConnection(connecta);
OleDbCommand cmd = new OleDbCommand();
cmd.Connection = connect;
cmd.CommandText = "update Table1 Set نام محصول='" + textBox7.Text + "' , قیممت='" + textBox6 + "' , تعداد='" + textBox5.Text + "' where ID=" + textBox8;
connect.Open();
cmd.ExecuteNonQuery();
connect.Close();
GetList();
clear();
}
else
{
MessageBox.Show("ای دی موجود است لطفا بررسی کنید محصول تکراری نباشد اگر محصول جدید است ای دی را تغییر دهید");
}

لطفا بگید مشکل کجاست دیتا بیس رو هم براتون می زارم یه نگاه بکنید ببینید مشکل چیه لطفا خیلی لازمه
http://s7.picofile.com/file/8233925818/Database1_accdb.html

حسین.کاظمی
دوشنبه 28 دی 1394, 12:52 عصر
سلام
دوست عزیز سعی کن نام فیلدهات در بانک اطلاعاتیت لاتین باشه!!!:لبخند:
فیلد textbox6,8خاصیت text را فراموش کردی......:چشمک:

if (!Search(textBox1.Text))
{
string connecta = @"Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source=" + Application.StartupPath + "\\Database1.accdb;Persist Security Info=False;";
OleDbConnection connect = new OleDbConnection(connecta);
OleDbCommand cmd = new OleDbCommand();
cmd.Connection = connect;
cmd.CommandText = @"UPDATE Table1 Set نام محصول='" + textBox7.Text + "' , قیممت='" + textBox6.Text + "' , تعداد='" + textBox5.Text + "' where ID=" + textBox8.Text;
connect.Open();
cmd.ExecuteNonQuery();
connect.Close();
GetList();
clear();
}
else
{
MessageBox.Show("ای دی موجود است لطفا بررسی کنید محصول تکراری نباشد اگر محصول جدید است ای دی را تغییر دهید");
}

موفق باشی

esmael_g
دوشنبه 28 دی 1394, 20:38 عصر
سلام دوست من راست می گید البته اینو بعد از قرار دادن این پست تصحیح کردم بازم مشکل وجود داره یا بهتر بگم داشت حقیقت مشکل اصلی فارسی بودن بود نام محصول قیمت و... رو به انگلیسی تبدیل کردم حل شد :چشمک: اما می خواستم دیتا بیست هم فارسی بزنم اما مشکل برخوردم که حل نشد اصل ماجرا کلا همین بود ولی بازم از شما جناب کاظمی عزیز تشکر می کنم بخاطر جوابی که دادید اگر راهی وجود داره که فارسی استفاده کنم بدون مشکل خوشحال می شم بگید

سه بخش انسیرد دلیت و سرچ با فارسی مشکل نداشتن اما این داشت التبه زیاد هم تعجب نکردم دو روز وقتم رو دادم به نرم افزار تا شاید فارسی رو بهش بدم حالا شاید کدی چیزی باشه من که نشد پیدا