PDA

View Full Version : سوال: اشکال در پیاده سازی سایتی به صورت غیر اینترنتی برا دو مکان جدا از هم با db مشترک

valentine093
سه شنبه 29 دی 1394, 01:02 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید گرامی
من یک سایتی رو برای یک فروشگاه مینویسم که یه حسابداری کوچکیه حالا این سایت برای فروشگاه نیاز نیست اینترنتی باشه چون مربوط به اطلاعات داخل فروشگاه است و تبلیغاتی و فروش اینترنتی نداره بهتره یه چیزی شبیه اینترانت باشه ولی فروشگاه یک شعبه داره که باید آخرین تغییرات رو با هم ببینن(دیتابیس مشترک) و حالا میخواستم بدونم چجوری میشه دیتابیس تو اینترنت باشه ولی فقط دو فروشگاه از طریق وب بتونن از اون استفاده کنن و این وب تو اینترنت نباشه؟:متفکر:

شرمنده اگه سوالم ابتدایی بود چون اولین پروژه وب است که دارم کار میکنم:خجالت:

bomb23
سه شنبه 29 دی 1394, 08:37 صبح
سلام شما باید یه سرور برای دیتابیستون داشته باشید اگه دارید که یه آی پی اختصاصی براش بگیرید اگر نه یه سرور مجازی معمولی و ارزون بگیرید حدود ماهی 40 تومنه قیمتش، بعد دیتا بیس و وی اون قرار بدید و وبسایتتون رو طراحی کنید و در کانکشن استرینگ تنظمات مربوط به دیتابیس سرور رو قرار بدید بعد از پابلیش سایت یه نسخه وی IIS سیستم فروشگاه اصلی بذارید و یکی هم روی سیستم شعبه فروشگاه.
اگرم خواستید از طریق اینترنت هم قابل دسترسی باشه سایتتون میتونید تنظیمات IIS روی سرور رو فعال و پابلیش سیت رو اونجا بذارید و با آی پی به سایت دسترسی دشته باشید اگرم خواستید دامنه هم وصل بشه بهتره یه وبسایتپنل نصب کنید.