PDA

View Full Version : زبان برنامه نویسی برای backend برنامه

mahdyari77
سه شنبه 29 دی 1394, 15:21 عصر
سلام

برنامه ای که دارم روش کار میکنم یچیزی تو مایه های شبکه اجتماعیه و از اونجا که امنیتش برام خیلی مهمه اصلا نمیخوام هیچ پردازش اطلاعات خاصی روی کلاینت انجام بشه یعنی به فرض کلاینت فقط یوزرنیم و پسورد و اطلاعات رو برای سرور ارسال کنه و سرور خودش پردازشو روی اطلاعات انجام بده که آیا اطلاعات کافی هست که ذخیرش کنه تو دیتابیس یا نه (یعنی حتی نمیخوام کافی بودن اطلاعات ثبت نام هم توی کلاینت بررسی بشه ) و بعدش برای فرستادن به فرض پست جدید هم دوباره تو سرور بررسی بشه که آیا این یوزر اجازه ارسال اطلاعات رو داره یا نداره اگر داره پستش ارسال بشه
حالا باتوجه به اینا پیشنهاد میکنین از چه زبونی برای بک اند استفاده کنم ؟ بعضی سایتا Cloud های رایگان رو مثل Parse پیشنهاد کردن اما خوب رایگانش که خیلی محدودیت داره و خوب غیر رایگانشم خیلی هزینه داره
ویرایش : (یا فرضا خودتون از چه زبونی استفاده میکنید)
خودم فکر میکنم PHP بهترین گزینه باشه یکمم باهاش آشنام میخواستم نظر شمارم بپرسم خوب برای شروع هزینشم مهمه تاحالا به اینصورت برای بک اند چیزی با PHP ننوشتم اصلا میشه با یه هاست معمولی خریدن سر و تهشو هم آورد که بعدن اگه بازخورد برنامه خوب بود بفرستمش رو ی VPS ای چیزی...؟ در نظر بگیرین که یه شبکه اجتماعی نمیخوام راه بندازم یعنی حجم اطلاعات اونقدر نیست ... چیزی شبیه به شبکه اجتماعیه...