PDA

View Full Version : سوال در مورد امنیت دیتابیس در اندروید

hossein_pa
پنج شنبه 01 بهمن 1394, 02:35 صبح
با سلام خدمت دوستان گرامی
از اساتید و دوستان کسی میدونه چطوری باید دیتابیس sqlite رو قفل یا کد گذاری کرد یا هر راه دیگه ای برای به سرقت نرفتن اطلاعات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمک کنید من خیییییییییییییییییییییلی گیرم بیشتر برنامه هام با دیتابیش از قبل آماده شده هست

barnamenevisjavan
پنج شنبه 01 بهمن 1394, 23:16 عصر
با سلام خدمت دوستان گرامی
از اساتید و دوستان کسی میدونه چطوری باید دیتابیس sqlite رو قفل یا کد گذاری کرد یا هر راه دیگه ای برای به سرقت نرفتن اطلاعات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمک کنید من خیییییییییییییییییییییلی گیرم بیشتر برنامه هام با دیتابیش از قبل آماده شده هست

سلام توی اندروید هیچ کاری نمی تونید بکنید البته یه کتابخونه سایفر هستش ولی بدرد دیتابیس از قبل اماده نمیخوره،

saeidpsl
شنبه 03 بهمن 1394, 14:26 عصر
سلام توی اندروید هیچ کاری نمی تونید بکنید البته یه کتابخونه سایفر هستش ولی بدرد دیتابیس از قبل اماده نمیخوره،

در یک کلام بگم همیشه راهی هست.چون من این راه رو طی کردم.

barnamenevisjavan
یک شنبه 04 بهمن 1394, 11:17 صبح
شدنش که قطعا میشه اگه راهی هم نباشه برنامه نویس میتونه راهش رو بسازه،اما منظور من قابلیت های پیشفرض خود اندروید و... بود

hossein_pa
دوشنبه 05 بهمن 1394, 19:52 عصر
شدنش که قطعا میشه اگه راهی هم نباشه برنامه نویس میتونه راهش رو بسازه،اما منظور من قابلیت های پیشفرض خود اندروید و... بود

منم منظورم قابلیت پیش فرض اندروید نبود لطفا اگه راهی بلدین بگین شاید دیدی تونستم!!!!!!!!!!!

hossein_pa
دوشنبه 05 بهمن 1394, 19:53 عصر

راهی که طی کردی رو به ماهم بگو دمت گرم

saeidpsl
سه شنبه 06 بهمن 1394, 02:51 صبح
راهی که طی کردی رو به ماهم بگو دمت گرم

راحت و ساده ترین روش اول با خود اندروید اینه اون بخشی که میخوای کد کنی اول بخونی بعد کدش کنی بعد ذخیره کنی و بعد دیتابیس ادیت رو از پوشه برنامه کپی کنی به این راحتی
یا روش دوم اینه یه برنامه با جاوا بنویسی دیتا بخونه کد کنه ذخیره کنه یا دونه دونه دستی کد کنی و سیو کنی داخل دیتابیس و روش اخر هم ++C
:چشمک:

hossein_pa
جمعه 09 بهمن 1394, 16:51 عصر
راحت و ساده ترین روش اول با خود اندروید اینه اون بخشی که میخوای کد کنی اول بخونی بعد کدش کنی بعد ذخیره کنی و بعد دیتابیس ادیت رو از پوشه برنامه کپی کنی به این راحتی
یا روش دوم اینه یه برنامه با جاوا بنویسی دیتا بخونه کد کنه ذخیره کنه یا دونه دونه دستی کد کنی و سیو کنی داخل دیتابیس و روش اخر هم ++C
:چشمک:

دوست من ، خداواکیلی الان اگه تو یه کاربر مبتدی بودی و یکی اینجوری کلی برات توضیح میداد چیزی میفهمیدی؟؟:ناراحت: حداقل اول بگو چطوری کد کنم من کد کردنو بلد نیستم! یا یه نمونه کد پیشنهاد کن دمت گرم

hossein_pa
جمعه 16 بهمن 1394, 22:57 عصر
کسی نیست روش کد کردن داده های دیتابیس از قبل آماده شده رو بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein_pa
شنبه 17 بهمن 1394, 17:19 عصر
جوابمو پیدا کردم هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا:قهقهه:

hossein_pa
شنبه 17 بهمن 1394, 17:22 عصر
اینجا http://stackoverflow.com/questions/2203987/android-database-encryption
حالا اول داده هارو کد میکنم بعد ذخیره میکنم تو دیتابیس بعد برا خوندن رمز گشایی میکنم هههههههههههههههه