PDA

View Full Version : مشکل کانکشن sql

behrooz69
پنج شنبه 01 بهمن 1394, 09:51 صبح
سلام دوستان گرامی - ببینید سوال من باید دو جا پرسیده بشه واسه همین هم توی همین بخش میپرسم هم توی بخش Vb.net
بینیید من برنامه نوشتم که باید تحت شبکه کار کنه . شبکه ما هم تحت دامین تخیلی ای هستش که پورت های زیادی روش بسته هستش .

کانکشنی که من تعریف کردم واسه برنامم اینه :

Server=MyIp,1433;Database=DBNAme;Trusted_Connectio n=True;User Id=se;
Password=MYPASS;

ای پی سیستم خودم رو میدم تا اینجاش درسته و کار میکنه بدون مشکل . ( دیتابیس روی سیستم خودمم رو SQL من به صورت لوکاله )

حالا من یک سیستم به عنوان سرور در نظر گرفته شده . و من ای پی ایشون رو میزنم به جای MyIp ایشون هم سیستمشون یوزره یعنی ادمین نیست .

چندین نوع کانکشن و راه حل رو تست کردم ولی نشد ..

پورت 1433 روی سیستم خودم و ایشون رو باز کردم بازم نشد .

تنظیمات استفاده از شبکه توی Sql Server Managment و خود server رو هم درست کردم که mix mode بود و اینا . ولی بازم نشد .

فقط تنها روشی که جواب گو هستش اینه سیستمی که میخواد از برنامم استفاده کنه با یوزر Admin سیستم یا ادمین Domain وارد بشه .

حالا هر سیستمی باشه فرقی نمیکنه .

ما هم به شبکه دسترسی نداریم یعنی ادارمون اجازه این کار رو از واحد انفورماتیک نداره که بخواد 5 تا از سیستم هارو ادمین بکنه .

بهم بگید چیکار کنم ؟؟

حتی Trusted_Connection=True رو هم ورداشتم ولی تاثیری نداشت .

خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید

H.Jafari
سه شنبه 06 بهمن 1394, 12:13 عصر
با سلامممکنه این اتفاق به خاطر دسترسی یوزر های عضو دومین به محل برنامه ای باشه که تحت شبکه دومین اتفاق می افته. اگر برنامه شما به صورت فایل اجرایی با پسوند Exe هستش دسترسی کاربران عضو دومین روی اون فایل و فولدر رو چک کنید.خطایی که بعد از اجرای برنامه با دسترسی User رخ میده رو لطفا ارسال کنید.