PDA

View Full Version : محدودیت در ارسال پیام

gilas1368
پنج شنبه 01 بهمن 1394, 17:27 عصر
با سلام به همه
من میخوام ی پیام کوتاه رو به تعداد زیادی از مخاطبینم ارسال کنم مثلا 100 نفر
اما متاسفانه نمیفرسته
فک میکنم اپراتورها محدودیت در ارسال پیام دارن آیا این موضوع درسته یا خیر؟

ممنونم میشم دوستان تجربیاتشون رو بنویسن

arman.m.80
پنج شنبه 01 بهمن 1394, 20:08 عصر
شما باید بعد از اینکه اون پیام رو فرستادین اون رو از لیست ارسالی ها پاک کنید تا پر نشه.

gilas1368
پنج شنبه 01 بهمن 1394, 20:22 عصر
شما باید بعد از اینکه اون پیام رو فرستادین اون رو از لیست ارسالی ها پاک کنید تا پر نشه.

دوست خوبم، فکر میکنم شما سوال رو متوجه نشدید
سوال من این بود ک آیا اپرتورها برای ارسال پیام محدودیتی دارن یا خیر؟
مثلا اگر شما به مدت 10 دقیقه بصورت ممتد ارسال پیام داشته باشید اپراتورتون بدون مشکل پیام ها رو ارسال میکنه یا خیر؟

arman.m.80
پنج شنبه 01 بهمن 1394, 20:25 عصر
شما از کدوم اپراتور استفاده میکنید؟

arman.m.80
پنج شنبه 01 بهمن 1394, 20:33 عصر
یه چیز دیگه هم هست وقتی شما تعداد زیادی sms در دقیقه به افراد مختلف با سرعت نسبتا سریع میفرستید اپراتور پیام های شما رو به عنوان پیام تبلیغاتی حساب میکنه و جلوی ارسال اونو میگیره تعداد sms هایی که باید بفرستی تا اونارو پیام تبلیغاتی حساب کنه و سرعتشونو دقیق نمیدونم ولی میدونم همچین کاری صورت میگیره.

o0o0okay
پنج شنبه 01 بهمن 1394, 21:09 عصر
اینکه 100تا پیامک ارسال بشه فکر نکنم مشکلی داشته باشه، البته 100تا رو امتحان نکردم، حدودا 20_30تا ارسال داشتم با همراه اول.
پیام رسانای قبلی (تانگو) معرفی برنامه به مخاطب ها داشت، که طرف ارسال میزد دونه دونه میرفت و مشکلی پیش نمیومد، اما تا اونجایی که یادم هست، از خود برنامه توی یه بازه زمانی خاصی ارسال میشد. (مثل مسلسل مثلا هر 10_15ثانیه) چون موقع دریافت همون پیامک از طرف ارسال کننده به هر یکی از گیرندها، ی بازه زمانی طول میکشید.