PDA

View Full Version : برنامه اندروید تحت وب میشه یا نه ؟!!

charcharkh
جمعه 02 بهمن 1394, 11:40 صبح
سلام به همه اساتید و دوستان گرامی یه سوال ؟!
بنده برنامه نویسی php رو کار کردم و الحمدالله مشکلی با هاش ندارم حال یه سایت دارم درست کردم میخوام ببینم میشه توی اندروید یه app درست کرد و وقتی باز شد مستقیم بره و سایت رو باز کنه و کاربر بتونه خیلی راحت باهاش کار کنه و دیگه نیاز نباشه آدرس سایت رو توی browser خودش بزنه بعد سایت رو باز کنه ؟ نمی دونم تونستم سوالم رو درست حسابی مطرح کنم یا نه ؟!!

در حقیقت میخوام browser رو از این وسط حذف کنم و کاربر app منو دانلود کنه برای یکبار ودیگه هر وقت خواست نیاز نباشه با browser این کار رو انجام بده و مستقیم با app که نصبش کرده با اون بقیه کارها رو انجام بده . البتهباید به اینترنت وصل باشه دیگه . میشه یا نه ؟! اگر میشه خیلی زمان میبره تا من بتونم این کار رو انجام بدم یا نه کد آماده ای توی نت هست که بتونم ازش استفاده بکنم ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

charcharkh
جمعه 02 بهمن 1394, 13:33 عصر
آقا کسی نبود یه راهنمایی کنه ؟!!!!!!!!!!

92vdic
جمعه 02 بهمن 1394, 14:03 عصر
باید از webview بهره بگیری

charcharkh
جمعه 02 بهمن 1394, 15:53 عصر
چطوری میشه یه راهنمایی بفرمایید.

#root#
جمعه 02 بهمن 1394, 19:26 عصر
https://github.com/aliab/website-in-webview

charcharkh
یک شنبه 04 بهمن 1394, 18:30 عصر
داداش این مشکل داره وقتی توی eclipse بازش کردم یه خط قرمز زیر R میکشه یعنی چی ؟ من جاوا بلد نیستم. فکر کنم java run رو میخواد درسته ؟ چیکار باید کنم ؟

Pam.goudarzi
یک شنبه 04 بهمن 1394, 20:48 عصر
ابتدا باید WebView رو در فایل layout به وجود بیارین . به اون ارجاع دهی کنین و با استفاده از متد
webView.loadUrl(String string);
یک وبسایت رو باز کنین . می تونید بقیه توابع رو در داکیومنت های اندروید مشاهده کنید .
شاد باشید.