PDA

View Full Version : گفتگو: چرا گوگل مطالب سایت ما رو کاملا حذف میکنه؟

DelDard
شنبه 03 بهمن 1394, 12:49 عصر
سلام
دو روز پیش یه مطلب به ذهنم رسید که کسی زیاد روش کار نکرده بود و سرچش تو گوگل نتایج دقیقی نداشت لذا یه مطلب براش نوشتم و خیلی رو سءوش کار کردم و بعد تو webmaster toold از طریق fetch as google ایندکسش کردم تا اومد تو صفحه اول گوگل اونهم نتیجه اول یا دوم! تو یه روز کلی ورودی از گوگل داشتم و حسابی غرق در خوشحالی بودم که امروز دیدم ورودی ها کم شده !
دوباره عبارت کی وردم رو سرچ کردم دیدم صفحه اول نیست بعد همون عبارت رو به اضافه site:mysite.com سرچ کردم دیدم نو ریزالت میده!! کلا حذف شده بود!

کسی میدونه چرا اینطور میشه ؟ آخه مثلا همین عبارت رو سرچ میکنم از بقیه سایتا مطلب میاره مال سال 2012 یا حتی 2008 که تازه ارتباط چندانی هم با چیزی که سرچ شده نداره اونوقت مطلب من رو بعد یک روز حذف میکنه. من شنیده بودم گوگل برخی مطالب رو اسپم تشخیص میده وحذف میکنه. آیا اینجا هم همینطوره ؟ چون مطلب من اسپم نبود کوتاه بود حدود ۱۰ خط اما مرتبط بود.
حالا جز اسپم بودن دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه؟ اگه نه چی میشه که پستی اسپم تشخیص داده میشه؟ حالا اگه اینطور بوده چی کار کنم رفع اسپم شه؟
من الان مطلب رو تغیر بدم و حجمش رو زیاد کنم و urlش رو هم تعیر بدم دوباره از fetch as google ایندکسش کنم مشکل حل میشه یا دوباره اسپم میشه؟

آقا لطفا راهنماییم کنید من هر چی رو سءو کار میکنم جواب نمیده و انگار ارث بابایه گوگل رو خوردم که منو هی حذف میکنه

ممنون میشم راهنمایی کنید. تشکر.